Skuteczne zwalczanie kołatków Pyskowice

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Pyskowice

Kiedy masz już dość ciągłej mączki drzewnej i dokuczliwego hałasu w Twoim domu, biurze. Kiedy nie potrafisz zlokalizować szkodnika. Koniecznie zadzwoń po Dezynfeusza! Jesteśmy specjalistyczną firmą znającą się na skutecznej likwidacji szkodników z wszelkich powierzchni użytkowych, a dodatkowo od dziś jesteśmy dostępni na terenie całych Pyskowic!

Zacznijmy jednak od początku, żeby zrozumieć nasza pracę oraz kim jesteśmy powinieneś najpierw poznać szkodnika, który zaatakował Twoje cenne przedmioty. Gdyż to ona wyrządza szkody w Twoim domu/biurze!

Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu w pobliżu drewnianych konstrukcji to sprawa szkodnika o nazwie KOŁATKA. Osobniki te potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego nie walcz z nim sam na sam. Kołatek będzie w dalszym ciągu niszczyć konstrukcje, a Ty stracisz tylko pieniądze! Postaw na profesjonalizm – postaw na Dezynfeusza!

Dezynfeusz to firma jak już wiesz specjalizująca się w skutecznej likwidacji kołatek oraz innych szkodników, które atakują Wasze domy/biura/budynki/konstrukcje. Od dziś jesteśmy dostępni w Twoim mieście czyli w Pyskowicach, a także w całym województwie śląskim oraz na terenie województwa małopolski. Na swoim koncie mamy tysiące uratowanych konstrukcji i dzięki temu zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Nasi fachowcy dbają o swoje kwalifikacje oraz satysfakcje klientów. Pracują na najlepszych sprzętach oraz na najbezpieczniejszych środkach. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Potrafią za pomocą fumigacji usunąć nawet głęboko umiejscowionego szkodnika! Dojeżdżamy do swoich klientów gratis bez wyjątku czy mieszkają oni w centrum czy na obrzeżach miasta. Zawsze dbamy o dobro naszego klienta oraz jego satysfakcję z naszych usług. Nie wierzysz zachęcamy do zapoznania się z opiniami dotychczasowych klientów oraz obejrzenia filmiku, na którym widać naszą pracę!

Zapamiętaj! Kołatki niszczą drewniane konstrukcje powodując, że przedmioty są aż cztery razy bardziej łatwopalne! Ochroń siebie i bliskich! Zacznij od likwidacji szkodnika już dziś !

Warto pamiętać nasze najważniejsze atuty, gdyż one są ważne zarówno dla nas jak i dla naszych klientów:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Wybierając Dezynfeusza stawiasz na profesjonalizm, skuteczność oraz gwarancję jakości wykonywanych usług. Wybierając Dezynfeusza wybierasz pewność i bezpieczeństwo!

Zadzwoń! Nasi pracownicy czekają, aby móc pomóc właśnie Tobie!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice