Skuteczne zwalczanie kołatków Rabka Zdrój

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Rabka Zdrój

Mieszkańcu Rabki Zdrój pozbądź się problemu z Dezynfeuszem! Jeżeli masz problem ze szkodnikiem drewna, który w ostatnim czasie sieje spustoszenie w Twoich czterech ścianach; jedyną rzeczą, którą pozostawia po sobie to mączka drzewna oraz uporczywy dźwięk? Nie czekaj, aż szkodnik sam się wyniesie. Tutaj potrzeba odpowiednich środków oraz sprzętu. Dlatego koniecznie skontaktuj się z fachowcami!

Na samym początku przedstawimy Ci szkodnika, który obecnie buszuje w Twoim domu, a kolejno przedstawimy Ci kilka cech naszej firmy i opiszemy kilka zdań na temat naszej firmy. No to zaczynamy!
Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu znajdując się przy drewnianych konstrukcjach to KOŁATKA. Zgadza się, te osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni ich kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które powstają przez kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne i to aż czterokrotnie bardziej! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do skutecznej likwidacji tego szkodnika trzeba użyć specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego pozwól wkroczyć fachowcom czyli Nam – Dezynfeuszowi.
Dezynfeusz specjalizuje się już od lat w skutecznym usuwaniu kołatek. Powinieneś wiedzieć, że dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafimy zlikwidować szkodnika głęboko umiejscowionego w belce przy użyciu zabiegu o nazwie fumigacja! Stosujemy tylko i wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze metody, wykorzystujące przy tym najbezpieczniejsze środki! Wszystkie środki, których używamy nie pozostawiają po sobie żadnego śladu i są 100% bezpieczne dla Ciebie!
Od dziś możemy pomóc również Tobie mieszkańcu Rabki Zdrój wystarczy tylko, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się całą resztą! Działamy na terenie całego województwa małopolskiego oraz śląskiego. Trafimy do każdego klienta bez względu czy mieszka w centrum czy też na obrzeżach miasta! Dezynfeusz gwarantuje satysfakcję każdego klienta! Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów GRATIS. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami.
Na zakończenie jeszcze raz powtórzymy kilka naszych najważniejszych zalety: 
  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!
Zapamiętaj! Przez atak kołatki drzewo czy też zwyczajnie drewniany przedmiot/konstrukcje niszczeją aż cztery razy szybciej niż zdrowe przedmioty! Nie zwlekaj! Zacznij swoje działanie już dziś – podejmij właściwą decyzję!
Zadzwoń! Wolne terminy czekają, a jeden z nich może być właśnie Twój! Uwolnij się od szkodnika z Dezynfeuszem!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice