Skuteczne zwalczanie kołatków Ruda Śląska

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Ruda Śląska

Niniejsza oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców województwa śląskiego, a konkretnie do mieszkańców Rudy Śląskiej! Dlatego jeżeli masz problem ze szkodnikiem drewna, który obecnie sieje spustoszenie w Twoich cennych przedmiotach/konstrukcjach to powinieneś się koniecznie z nami skontaktować oraz zapoznać z poniższa ofertą! 

Zostań z nami a wszystko dokładnie wyjaśnimy, kim jest osobnik, który sieje spustoszenie oraz kim dokładnie jesteśmy my czyli Dezynfeusz! Szkoda czasu zaczynamy!
 
Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu w pobliżu drewnianych przedmiotów to KOŁATKA. Dokładnie tak te osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia.
 
Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego jeżeli masz z nim do czynienia to w tym momencie wkraczamy My – Dezynfeusz.
 
Dezynfeusz specjalizuje się od lat w skutecznym usuwaniu kołatek. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafimy zlikwidować szkodnika głęboko umiejscowionego w belce! Stosujemy tylko i wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze metody, wykorzystujące przy tym najbezpieczniejsze środki! Wszystkie środki, których używamy nie pozostawiają po sobie żadnego śladu i są 100% bezpieczne dla Ciebie!
 
Od dziś możemy oraz chcemy pomóc także Tobie mieszkańcu Rudy Śląskiej wystarczy tylko, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się całą resztą! Działamy na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego. Trafimy do każdego klienta bez względu czy mieszka w centrum czy też na obrzeżach miasta! Dezynfeusz gwarantuje satysfakcję każdego klienta! Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów GRATIS. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami. Zawsze dbamy o każdy szczegół swojej pracy tak by dać Ci 100% satysfakcji przy jak najmniejszym Twoim wkładzie.
 
Najważniejsze zalety naszej firmy: 
  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!
Zapamiętaj! Przez atak kołatki drzewo czy też zwyczajnie drewniany przedmiot/konstrukcje niszczeją aż cztery razy szybciej niż zdrowe przedmioty! Dlatego nie zwlekaj – zacznij działać już dziś!
 
Zadzwoń! Wolne terminy czekają, a jeden z nich może być właśnie Twój! Odmień swoje życie stawiając na profesjonalistów!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice