Skuteczne zwalczanie kołatków Rybnik

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Rybnik

Twoje cenne przedmioty zostały zaatakowane? Wszędzie znajdujesz charakterystyczną mączkę drzewną, a dodatkowo słychać dziwny niepokojący dźwięk? To na pewno szkodnik drewna, dlatego nie masz co zwlekać koniecznie postaw na specjalistów oraz fachowców w dziedzinie likwidacji szkodników drewna – gdyż w tym przypadku samodzielna walka nie przyniesie efektów, a dodatkowo będzie nawracać! 

Od początku! Poznaj swojego wroga czyli szkodnika, który niszczy Twoje drewniane przedmioty oraz konstrukcje, a następnie poznaj nas czyli Dezynfeusza!
 
Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu w pobliżu drewnianych konstrukcji to wina KOŁATKI. Dokładnie tak te osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia.
 
Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego nie zwlekaj postaw na nas – Dezynfeusz.
 
Dezynfeusz specjalizuje się od lat w skutecznym usuwaniu kołatek. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafimy zlikwidować szkodnika głęboko umiejscowionego w belce! Stosujemy tylko i wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze metody, wykorzystujące przy tym najbezpieczniejsze środki! Wszystkie środki, których używamy nie pozostawiają po sobie żadnego śladu i są 100% bezpieczne dla Ciebie!
 
Od dziś możemy pomóc także każdemu mieszkańcowi Rybnika wystarczy tylko, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się całą resztą! Działamy na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego. Trafimy do każdego klienta bez względu czy mieszka w centrum czy też na obrzeżach miasta! Dezynfeusz gwarantuje satysfakcję każdego klienta! Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów GRATIS. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami. Jesteśmy otwarci na wasze sugestie oraz cenimy sobie zaangażowanie w każdym zleceniu. Gdyż każda praca z nowym szkodnikiem to inny przypadek, który wymaga odpowiednio dobranej metody.
 
Najważniejsze zalety naszej firmy: 
  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!
Pamiętaj! Przez atak kołatki drzewo czy też zwyczajnie drewniany przedmiot/konstrukcje niszczeją aż cztery razy szybciej niż zdrowe przedmioty! Nie chcesz się ich pozbyć? Chcesz uchronić się od nowych wydatków? Nie czekaj – działaj!
 
Zadzwoń! Wolne terminy czekają, a jeden z nich może być właśnie Twój! Fachowcy Dezynfeusza czekają, aby dziś pomóc właśnie Tobie!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice