Skuteczne zwalczanie kołatków Sosnowiec

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Sosnowiec

Jesteś mieszkańcem Sosnowca? Poszukujesz na kartach Internetu skutecznego rozwiązania w sprawie szkodnika drewnianych przedmiotów? Trafiłeś na odpowiednią stronę! Nasza firma specjalizuje się w skutecznej likwidacji szkodników. Dzięki naszym środkom intruz zniknie raz dwa, a Ty znów będziesz mógł cieszyć się swoimi cennymi przedmiotami. No dobrze nie ma co zwlekać zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a wszystko tuż poniżej!

Żeby zrozumieć naszą prace poznaj najpierw szkodnika, który się zadomowił w Twoich drewnianych konstrukcjach, a następnie przedstawimy Ci kilka szczegółów dotyczących naszej firmy i nas samych.
 
Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu to KOŁATKA. Dokładnie tak te osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia.
 
Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego w tym momencie jeżeli nam pozwolisz wkraczamy My czyli Dezynfeusz.
 
Dezynfeusz specjalizuje się od lat w skutecznym usuwaniu kołatek. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafimy zlikwidować szkodnika głęboko umiejscowionego w belce, a to wszystko jest możliwe dzięki zabiegowi fumigacji! Stosujemy tylko i wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze metody, wykorzystujące przy tym najbezpieczniejsze środki! Wszystkie środki, których używamy nie pozostawiają po sobie żadnego śladu i są 100% bezpieczne dla Ciebie!
 
Od dziś możemy pomóc również Tobie mieszkańcu Sosnowa, jedyną rzeczą, którą musisz zrobić to skontaktować się z nami, a następnie całą resztą zajmiemy się my! Działamy na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego. Trafimy do każdego klienta bez względu czy mieszka w centrum czy też na obrzeżach miasta! Dezynfeusz gwarantuje satysfakcję każdego klienta! Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów GRATIS. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami. Cenimy sobie każdego klienta, dlatego jeżeli chcesz poznać dotychczasowe opinie, zapraszamy do lektury na naszej stronie. Również naszej stronie możesz zapoznać się z filmikiem instruktażowym naszej pracy.
 
Jeszcze raz najważniejsze atuty naszej firmy, które cenione są wśród każdego naszego klienta: 
  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!
Pamiętaj! Przez atak kołatki drzewo czy też zwyczajnie drewniany przedmiot/konstrukcje niszczeją aż cztery razy szybciej niż zdrowe przedmioty! Postaw na bezpieczeństwo Twoje i twoich bliskich!
 
Zadzwoń! Wolne terminy czekają! Uwolnij się od szkodnika wybierając Dezynfeusza!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice