Skuteczne zwalczanie kołatków Wadowice

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Wadowice

Mieszkasz w Wadowicach? Szukasz rozsądnej, a zarazem specjalistycznej firmy, która potrafi rozprawić się ze szkodnikami drewna? Nie masz pewności do co intruza, jedynymi charakterystycznymi znakami jakie widzisz to mączka drzewna oraz dźwięk zawsze w obrębie Twoich cennych przedmiotów? Trafiłeś na odpowiednią stronę, do odpowiedniej firmy – jesteśmy specjalistami od takich zadań! Koniecznie zostań z nami, a wszystko Ci wyjaśnimy!

Zacznijmy od szkodnika, który sieje spustoszenie w Twoich drogocennych przedmiotach, a następnie kilka dodatkowych informacji na temat naszej firmy.

Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu w pobliżu drewnianych konstrukcji to sprawa szkodnika o nazwie KOŁATKA. Osobniki te potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Ochroń siebie poprzez likwidację szkodnika! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do skutecznej likwidacji tego szkodnika potrzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego nie zwlekaj skontaktuj się z nami!

Dezynfeusz to firma specjalizująca się w skutecznej likwidacji kołatek oraz innych szkodników, które atakują Wasze domy/biura/budynki/konstrukcje. Od dziś jesteśmy dostępni w Wadowicach, a także w całym województwie małopolski oraz województwa śląskiego. Na swoim koncie mamy tysiące uratowanych konstrukcji i dzięki temu zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Nasi fachowcy dbają o swoje kwalifikacje oraz satysfakcje klientów. Pracują na najlepszych sprzętach oraz na najbezpieczniejszych środkach. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Potrafią za pomocą fumigacji usunąć nawet głęboko umiejscowionego szkodnika! Dla nas nie ma znaczenia gdzie i jak mieszkasz, trafimy bez problemu do kazdego zakątka Wadowic, aby Ci pomóc!

Pamiętaj! Kołatki niszczą drewniane konstrukcje powodując, że przedmioty są aż cztery razy bardziej łatwopalne!

W skrócie jeszcze raz kilka naszych najważniejszych atutów, które powiedzą Ci jak działamy:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Zadbaj o swoją przyszłość, zadbaj o swoje zdrowie, zlikwiduj intruza wraz z Dezynfeuszem. Mamy na swoim koncie tysiące uratowanych przedmiotów, a wraz z nimi tysiące zadowolonych klientów. Dołącz do ich grona i Ty!

Zadzwoń! Z Dezynfeuszem satysfakcja gwarantowana!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice