Skuteczne zwalczanie kołatków Wisła

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Wisła

Chcesz wreszcie pozbyć się intruza, który sieje spustoszenie w Twoich czterech ścianach? Nie masz już sił do walki z przysłowiowymi wiatrakami? Ciągle tylko ta mączka drzewna oraz denerwujący dźwięk? To już koniec Twoich zmartwień! Dezynfeusz wie co, a raczej kto zadomowił się u Ciebie! Wystarczy tylko, że przeczytasz nasza ofertę do końca, a sam się wszystkiego dowiesz!

Zacznijmy jednak od początku kim jest dany intruz, jakie szkody może wyrządzić oraz dlaczego działa tak, a nie inaczej, a następnie kilka słów o tym kim jesteśmy My!

Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu to zdecydowanie KOŁATKA. Zgadza się te małe, tajemnicze osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne, a czasem sentymentalne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Chroniąc przedmioty, likwidując kołatki – chronisz siebie! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Ochroń swoje przedmioty/konstrukcje decydując się na fachowców!

Nazywamy się Dezynfeusz ja już było to wspomniane tytułem wstępu. Jesteśmy firmą, która od lat specjalizuje się w skutecznej likwidacji szkodników domowych między innymi likwidacją kołatek. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych potrafią zlikwidować nawet głęboko zadomowionego szkodnika za pomocą fumigacji! W swojej pracy wykorzystują tylko i wyłącznie najlepszej jakości sprzęt oraz najbezpieczniejsze środki i preparaty. Wszystko jest 100% bezpieczne zarówno dla Ciebie, Twojego zdrowia oraz Twoich cennych przedmiotów. Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów gratis, a swoją współpracę opieramy zarówno na kliencie indywidualnym oraz biznesowym. Dbamy o wizerunek klienta oraz swój, dlatego zawsze działamy od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.

Zapamiętaj! Dezynfeusz jest do Twojej dyspozycji. Od dziś jesteśmy dostępni w całym województwie śląskim, a także w województwie małopolskim. Napotkałeś na szkodnika, masz z nim problem – zadzwoń!

Warto zapamiętać również nasze najważniejsze cechy:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Pamiętaj! Kołatka po mimo tego, że prowadzi do zniszczenia Twoich ulubionych przedmiotów, dodatkowo sprawia, że przez jej atak te przedmioty niszczeją aż cztery razy szybciej! Zmiana tej sytuacji zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! 

Zadzwoń i umów wizytę! Dobierz odpowiednią ofertę do swojej sytuacji i ustal swój indywidualny termin. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z opinią naszych klientów oraz obejrzenia filmiku, który ukazuje naszą pracę!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice