Skuteczne zwalczanie kołatków Zabrze

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Zabrze

Twoim problemem są szkodniki drewna? Podejrzewasz, że mogą to być kołatki? Oznaką na to jest charakterystyczna mączka drzewna oraz dźwięk w pobliżu drewnianych przedmiotów/konstrukcji? Już nie musisz się martwić! Nasza firma zajmuje się skuteczną likwidacją wszelkich szkodników, które atakują i niszczą Wasze życiowe dobrobyty. Zostań z nami, a już za moment wszystkiego się dowiesz.

Zacznijmy jednak od szkodnika, który właśnie sieje spustoszenie w Twoich czterech ścianach, a następnie poznasz bliżej nas czyli Dezynfeusza.
 
Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu to KOŁATKA. Zgadza się te osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia.
 
Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego zadbaj o swoje cenne przedmioty razem z nami – Dezynfeuszem.
 
Dezynfeusz specjalizuje się od lat w skutecznym usuwaniu kołatek. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafimy zlikwidować szkodnika głęboko umiejscowionego w belce przy użyciu specjalistycznego zabiegu o nazwie fumigacja! Stosujemy tylko i wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze metody, wykorzystujące przy tym najbezpieczniejsze środki! Wszystkie środki, których używamy nie pozostawiają po sobie żadnego śladu i są 100% bezpieczne dla Ciebie!
 
Dziś możemy pomóc również Tobie mieszkańcu Zabrza wystarczy tylko, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się resztą! Działamy na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego. Trafimy do każdego klienta bez względu czy mieszka w centrum czy też na obrzeżach miasta! Dezynfeusz gwarantuje satysfakcję każdego klienta! Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów GRATIS. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami.
 
Najważniejsze zalety naszej firmy, z którymi liczy się każdy nasz klient: 
  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!
Pamiętaj! Przez atak kołatki drzewo czy też zwyczajnie drewniany przedmiot/konstrukcje niszczeją aż cztery razy szybciej niż zdrowe przedmioty! Zacznij działać już dziś! 
 
Zadzwoń! Wolne terminy czekają, a jeden z nich może być właśnie Twój! Uwolnij się od szkodnika z Dezynfeuszem! Odzyskaj swój upragniony spokój!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice