Skuteczne zwalczanie kołatków Zakopane

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Zakopane

Jesteś mieszkańcem Zakopanego? Trafiłeś na naszą stronę gdyż… w swoim domu/izbach/biurze trafiłeś na dziwne oznaki znajdujące się przy Twoich drewnianych meblach bądź konstrukcjach? Ciągle ta charakterystyczna mączka, a może nawet uporczywy dźwięk? Nie jesteś jeszcze pewnie co to dokładnie może być, dlatego szukasz fachowców którzy pomogą rozwiązać problem i zająć się nim? Jesteś w odpowiednim miejscu!

Na początku opiszemy szkodnika, który niszczy Twój życiowy dobytek, a następnie przedstawimy Ci kilka informacji na nasz temat, aby łatwiej było Ci nas poznać.
Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu w pobliżu drewnianych konstrukcji to KOŁATKA. Szkodniki te potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą ze sobą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia.
Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne przedmioty, a czasami nawet nasz życiowy dobytek stają się między innymi szybciej palne! Pamiętaj! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego na pewno omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego w tym momencie wkraczamy My – Dezynfeusz.
Teraz nadszedł czas abyś zapoznał się z nami.
Dezynfeusz specjalizuje się od lat w skutecznym usuwaniu kołatek oraz innych domowych szkodników. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafimy zlikwidować każdego szkodnika głęboko umiejscowionego w belce wykorzystując fumigację! Stosujemy tylko i wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze metody, wykorzystujące przy tym najbezpieczniejsze środki! Wszystkie środki, których używamy nie pozostawiają po sobie żadnego śladu i są 100% bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich!
Dziś jesteśmy tu aby pomóc także Tobie mieszkańcu Katowic wystarczy tylko, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się resztą! Działamy na terenie całego województwa małopolskiego i śląskiego. Trafimy do każdego klienta bez względu czy mieszka w centrum czy też na obrzeżach miasta! Dezynfeusz gwarantuje satysfakcję każdego klienta! Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów GRATIS. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami.
Poznaj w skrócie najważniejsze cechy naszej firmy: 
  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!
Pamiętaj! Przez atak kołatki drzewo czy też zwyczajnie drewniany przedmiot/konstrukcje niszczeją aż cztery razy szybciej niż zdrowe przedmioty!
Zadzwoń! Wolne terminy czekają, a jeden z nich może być właśnie Twój! Uwolnij się od szkodnika z Dezynfeuszem ciesz się życiowym dobytkiem!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice