Specjalistyczne sprzątanie

Tam, gdzie inni dawno się poddali, wkraczamy my. Specjalistyczne sprzątanie to więcej, niż przywracanie porządku. Przekonaj się, dlaczego!

Ogólnopolska sieć zaufanych specjalistów z DDD!

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które jako jedyni dajemy gwarancję!

Najczęściej polecane usługi w kraju!

Naszym specjalistom zaufały setki firm i tysiące Klientów indywidualnych. Nie zawiedliśmy nikogo!

Specjalistyczne sprzątanie na Śląsku, w Poznaniu, w Łodzi i we Wrocławiu

Dla niektórych sprzątanie to mało przyjemna część domowych obowiązków. Jest ono jednak niewielkim obciążeniem, jeśli dotyczy codziennego ogarniania mieszkania. Gorzej, kiedy musisz zabrać się do bardziej skomplikowanych zajęć, na przykład sprzątać bałagan po remoncie, pożarze lub też oczyścić pomieszczenie, nie używane od lat, albo też zaniedbane. Otrzymałeś mieszkanie w spadku, lub strych do zaadaptowania, ale nie wiesz, jak poradzić sobie z nagromadzonymi przez lata przedmiotami, które nie będą Ci potrzebne? Zacznij działać. Jeśli tego typu zajęcia zawsze spoczywały na Tobie, pora znaleźć pomocnika. Zwłaszcza, że są zadania, które lepiej wykonać przy pomocy specjalistycznego sprzętu, odpowiednich środków oraz fachowców. Ze względu na specyfikę niektórych zanieczyszczeń, najprawdopodobniej trzeba będzie użyć metod takich, jak dezynfekcja czy dezodoryzacja, do wykonania których najlepiej znaleźć firmę, która posiada odpowiednie kwalifikacje.

Z myślą o osobach, które nie lubią generalnego sprzątania, lub też brakuje im na nie czasu czy siły, wprowadziliśmy nową usługę sprzątania specjalistycznego. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którzy nie chcą się zmagać z wieloletnim brudem lub zaniedbanym mieszkaniem. Nie tylko wykonujemy porządki domowe, ale również podejmujemy się sprzątania po pracach remontowych, oczyszczania rzadko używanego mieszkania, jak również usuwania skutków powodzi czy pożaru. Dla tych, którzy padli ofiarą klęski żywiołowej, taka pomoc będzie nieoceniona, ponieważ nie działamy chaotycznie, jak osoba zaangażowana emocjonalnie, tylko według konkretnego planu. Równie trudnym zadaniem jest ogarniecie mieszkania po zgonie, naturalnym lub gwałtownym, jak samobójstwo czy zabójstwo. Rodzinę i bliskich wyręczamy w przykrym obowiązku usuwania śladów dramatu, który miał miejsce, działając ściśle według wytycznych policji. Na życzenie klienta zajmujemy się również wywozem niechcianych mebli lub ich fragmentów, wydobytych z pogorzeliska. Pośredniczymy w załatwianiu ich utylizacji.

W ofercie firmy Dezynfeusz znaleźć można również profesjonalne sprzątanie garaży, strychów, piwnic, magazynów, hali oraz placów budowy, jak również usuwanie odchodów ptaków z tarasów i balkonów. Korzystamy z naszej wiedzy i doświadczenia, wspomagając się również bezpieczną techniką ozonowania, oraz wieloma innymi. Nierzadko proponujemy klientowi odgrzybianie lub osuszanie budynku, kiedy po usunięciu nagromadzonych przedmiotów okaże się, że zabiegi te są wskazane. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z całego kraju, dzięki czemu masz pewność, że efekty usługi będą zadowalające. Jesteśmy profesjonalistami, a to oznacza dokładność, rzetelność i odpowiedzialność. Udało nam się stworzyć markę, która kojarzy się z solidnym i pełnym szacunku podejściem do wykonywanych przez nas obowiązków. Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów odpowiadając na zgłoszenia telefoniczne oraz formularze zgłoszeniowe, które można wysłać ze strony internetowej. Działamy na terenie Śląska, Poznania, Wrocławia, Łodzi oraz miast ościennych. Nasze usługi cechują się dyskrecją – mamy na uwadze fakt, że nie każdy chciałby uzyskać rozgłos z czym zwraca się do specjalistów od DDD.

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.