SPOSÓB NA KUNĘ DOMOWĄ

514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Sposób na kunę domową

Kuna, choć wygląda bardzo niepozornie, potrafi zrobić w naszym domu niezły bałagan. Preferuje miejsca ciepłe i suche, należy więc szukać jej na strychach, pod dachem (na przykład w materiale ociepleniowym), w stodołach czy pomieszczeniach gospodarczych.

To zwierzę może zjadać nam owoce z krzaczków, jednak jest to najmniejsza szkoda. Potrafi zniszczyć izolację budynku, a nawet przegryźć kable instalacji elektrycznych, domowych i samochodowych.

Jak widać, kuna potrafi spowodować w naszych domach naprawdę spore zniszczenia, należy więc czym prędzej zająć się pozbyciem szkodnika z naszego terenu.

Niestety, kuna domowa to zwierzę bardzo odporne na stosowane przez nas domowe sposoby jej zwalczania. Sięgając po takie metody, tracimy tylko czas, dając tym samym kunie przewagę.

Zamiast próbować kolejnych internetowych sposobów, warto udać się po pomoc do specjalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu w walce ze szkodnikami, poradzą sobie z kuną szybko i skutecznie.

Specjaliści Dezynfeusza stosują humanitarne metody odstraszania kuny, które jednak są wysoce skuteczne. W tym celu używają specjalistycznych środków, dostępnych tylko dla profesjonalnych firm deratyzacyjnych.

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice
Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200