Usuwanie gniazda os

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się os? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Usuwanie gniazda os
Jak rozpoznać osę?

Większość z nas wie, jak wygląda osa, jednakże często mylona jest z pożyteczną i dobrą pszczołą. Osa jest żółto-czarnym owadem, z charakterystycznym odwłokiem, silnie przewężonym u nasady. Stąd też pojęcie „talia osy”. Swoje gniazda buduje w ziemi, wykorzystując istniejące już nory drobnych ssaków. Dorosłe osobniki żywią się nektarem kwiatowym, słodkimi sokami i owocami.

Czy bywa niebezpieczna?

Osa, w przeciwieństwie do pszczoły bywa agresywna. Mimo swych niewielkich rozmiarów może być bardzo niebezpieczna dla człowieka. Szczególne zagrożenie stanowi u osób uczulonych na jej jad. Groźne może być również jej ukąszenie w pobliżu szyi, wówczas opuchlizna może utrudnić oddychanie, a w skrajnych przypadkach doprowadzić nawet do zgonu.

Co zrobić gdy zauważymy gniazdo?

Jeśli mamy ogród, lub działkę powinniśmy uważać na bose wycieczki. Może się okazać, że przypadkowo wdepniemy w gniazdo os. Gdy zauważymy takie na swoim terytorium, niezwłocznie powinniśmy poinformować odpowiednie służby. Osy mogą stwarzać zagrożenie dla najmłodszych, a także dla zwierząt domowych, które goniąc za owadem mogą go omyłkowo połknąć.

Zauważyłeś gniazdo os? Nie próbuj samemu usuwać gniazda! Czynność ta może bezpośrednio zagrażać Twojemu zdrowiu. Zadzwoń do nas, a my pozbędziemy się owadów!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200