Usuwanie gniazda pszczół

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się pszczół? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Usuwanie gniazda pszczół
Czym odznaczają się pszczoły?

Pszczoła osiąga wielkość od 8 do 18 mm. Jej umaszczenie jest całkowicie czarne, żółte, ciemnobrązowe albo czerwonopomarańczowe. Żyją w zorganizowanych społecznościach i zakładają duże kolonie, które mogą liczyć nawet do 80 tys. osobników. Zarówno dorosłe osobniki jak i larwy odżywiają się nektarem oraz pyłkiem kwiatowym.

Czy pszczoły są niebezpieczne?

W przeciwieństwie do swojej zadziornej koleżanki – osy, pszczoły zazwyczaj nie atakują bez powodu. Naruszenie jej terytorium może zostać odebrane przez nią jako próba ataku, wówczas owad broni się. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że użądlenie pszczoły może być groźne. Wszystko przez jej jad, który jest silnym alergenem.

Jak wyeliminować pszczołę?

Pszczoły nie powinniśmy zabijać! Mniej więcej 1/3 produktów spożywanych przez ludzi uzależniona jest od pszczelego zapylania. Jeśli będziemy tępić te owady, za parę lat nie będziemy mieli co jeść. Nie bez powodu Albert Einstein powiedział, że jeśli z powierzchni Ziemi znikną pszczoły, ludzkości pozostaną jedynie 4 lata życia.

Jeśli zauważysz duże skupisko pszczół – zadzwoń do nas. Pomożemy Ci rozwiązać problem z tymi owadami, jednocześnie nie krzywdząc ich. Pracownicy firmy Dezynfeusz wiedzą jak przeprowadzić skuteczną dezynsekcję, nie zabijając tych pożytecznych owadów. 

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200