Usuwanie karaluchów

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się karaluchów? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Usuwanie karaluchów
Czym charakteryzują się karaluchy?

Te paskudne organizmy kojarzą nam się najczęściej z brudnymi, opuszczonymi pomieszczeniami, które dawno zapomniały już o czystości. Trzeba jednak pamiętać, że to nie brud jest ich jedynym wabikiem. Często osiedlają się w bliskim sąsiedztwie człowieka, bowiem to właśnie od niego mogą czerpać pożywienie. Apetyczne są więc dla nich pozostawione przez nas resztki. Najczęściej widywany jest w magazynach i kuchniach.

Czy może być groźny dla naszego zdrowia?

Z całą pewnością jest nieprzyjemny. Sam jego widok, budzi w nas wstręt i zachęca do ucieczki. Karaluch może być jednak groźny dla naszego zdrowia. Jest nosicielem wielu bakterii i wirusów. Odpowiedzialny jest m.in. za przenoszenie czerwonki, duru brzusznego i żółtaczki.

Jak z nim walczyć?

Karaluch jest bardzo trudnym przeciwnikiem. Już sama budowa chroni go przed mechanicznymi urazami. Nie sposób jest go więc zabić, bowiem twardy pancerzyk potrafi znieść naprawdę duże obciążenie. Sklepowe specyfiki mogą okazać się zbyt słabe i nieskuteczne w walce z tym ogromnym robalem. Takie specyfiki nie należą również do najtańszych, tym bardziej wydawanie dużych środków jest zbędne w walce z karaluchem.

Pracownicy firmy Dezynfeusz dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu i wyposażeniu w preparaty chemiczne do profesjonalnej dezynsekcji wiedzą, jak szybko i skutecznie rozprawić się z karaluchem. Jeśli masz z nimi problem – skontaktuj się z nami, a my dyskretnie się ich pozbędziemy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200