Usuwanie mklików

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się mklików? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Usuwanie mklików
Co powinniśmy wiedzieć o mklikach?

Mklik to gatunek motyla, którego możemy spotkać w naszych kuchennych szafkach. Żywi się suchym pokarmem – mąką, kaszą, pieczywem i ziarnami zbóż. Zauważywszy zwisające, pojedyncze ziarna mąki (jak na nitce) możemy mieć pewność, że właśnie zaaklimatyzował się u nas mklik. Uznawany jest za szkodnika magazynowego.

Jakie są konsekwencje występowania mklika w pokarmach?

Najbardziej niebezpieczne jest występowanie tego motyla w młynach. Larwy zmiękczają swój pokarm, następnie łączy się on z odchodami i powstają małe grudki. Nie są one jednak na tyle niewidoczne, by nie zapychały sit i przewodów maszyn. Zostawiając odchody w pokarmie, zanieczyszczają nasze pożywienie.

Jak z nim walczyć?

Mkliki bardzo szybko się rozmnażają i wszędzie pozostawiają jaja. Jeśli podejrzewamy jego występowanie, powinniśmy zadbać o szczegółową dezynsekcję, by owady nie zanieczyszczały naszego pożywienia. Zdezynsekowane powinny zostać także pomieszczenia, które postanowimy przeznaczyć na nasze magazyny.

Masz problem z mklikiem? Chciałbyś pozbyć się tych szkodników? Nie marnuj czasu i pieniędzy na samodzielną walkę z tymi motylami. Skontaktuj się Dezynfeuszem, a my całą pracę wykonamy za Ciebie!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200