Usuwanie moli

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się moli? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Usuwanie moli
Jak rozpoznać mola?

Mole to owady z rzędu motyli. Najczęściej spotykane są dwa rodzaje moli: spożywcze i ubraniowe. Mole spożywcze często przynosimy do swych domów w zamkniętych opakowaniach. Żerują najczęściej na kaszach i mące. Jaja moli mogą zostać niezauważone i właśnie w ten sposób trafiają do mieszkań. Wśród moli ubraniowych szczególnie niebezpieczne są larwy – bo to własnie one zjadają naszą odzież.

Dlaczego są szkodnikami?

Przede wszystkim dlatego, że zanieczyszczają nasze pożywienie i psują ubrania. Należy również pamiętać, że rozmnażają się w zastraszającym tempie. Ciągle składają jaja, których możemy nawet nie zauważyć. Znajdować się mogą w niewidocznych dla nas miejscach. Jeśli zauważymy już jednego owada, możemy mieć pewność, że jaja zostały już złożone i wkrótce będziemy mieć całą plagę motyli.

Jak się ich pozbyć?

Jeśli w naszym mieszkaniu zauważyliśmy już kilka motyli, możemy podejrzewać, że w krótkim czasie pojawi się ich dużo więcej. Wtedy też samotna walka może nie być wystarczająca. Nawet jeśli wyeliminujemy wszystkie widocznie osobniki, po pewnym czasie z jaj pojawią się nowe. Potrzebna jest więc fachowa dezynsekcja!

Masz problem z molami? Zauważyłeś, że coraz więcej motyli pojawia się w Twoim domostwie? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami! Czas tutaj ma ogromne znaczenie.

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200