Usuwanie mrówek

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się mrówek? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Usuwanie mrówek
Co charakteryzuje mrówki?

Występują na prawie wszystkich szerokościach geograficznych. Bardzo rzadko możemy zaobserwować pojedynczego osobnika, bowiem tworzą zhierarchizowane społeczności kastowe. Żywią się zarówno pokarmem pochodzenia roślinnego, jak i zwierzęcego. Szybko przystosowują się nowego miejsca, dlatego też nasze mieszkanie jest dla nich atrakcyjne – z uwagi na łatwo dostępny pokarm.

Dlaczego nie powinniśmy dopuścić, by stały się naszymi współlokatorami?

Przede wszystkim dlatego, że wyeliminowanie mrówek jest niezwykle trudnym przedsięwzięciem. Jeśli postanowią osiedlić się w naszym mieszkaniu, możemy mieć wówczas do czynienia, z ponad setką osobników. Nawet jeśli uda nam się wyeliminować kilka sztuk, a w zasięgu naszego wzroku nie pojawiają się nowe – nie oznacza to, że wygraliśmy. Już po paru dniach zauważymy jak wiele do usunięcia nam jeszcze zostało.

Jak z nimi walczyć?

Walka w pojedynkę z mrówkami stawia nas niejako na przegranej pozycji. Ich ogromna liczebność sprawia, że z domowymi preparatami możemy nie być w stanie ich wyplenić. Najistotniejsze jest dotarcie do gniazda, jednakże może się ono znajdować w miejscu niewidocznym dla nas. Zastanawiamy się wówczas, skąd one się w ogóle pojawiają.

Nie warto marnować więc pieniędzy na drogeryjne specyfiki. Pracownicy firmy Dezynfeusz skutecznie zdezynsekują mieszkanie i pozbędą się wszystkich mrówek. Jeśli masz z nimi problem – skontaktuj się z nami!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200