Usuwanie much

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się much? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Usuwanie much
Co powinniśmy wiedzieć o muchach?

Mucha to jeden z najsławniejszych owadów an całym świecie. Żyje do 4 tygodni i w porównaniu z innymi owadami, porusza się stosunkowo wolno. Występuje najczęściej w środowisku bezpośrednio związanym z bytowaniem ludzi. Wszystko z uwagi na łato dostępny wówczas pokarm.

Czy mogą nam zaszkodzić?

Jako, że muchy towarzyszą nam każdego dnia, często bagatelizujemy ich obecność, a nie powinniśmy. Pobierają one pokarmy, po rozpuszczeniu ich śliną. Dla nas oznacza to zanieczyszczone jedzenie. Owady te żerują często na odchodach i martwych tkankach pochodzenia zwierzęcego, następnie siadają na naszym pożywieniu, co oznacza, że większość tych bakterii i wirusów pozostawiają na nim. Te małe insekty przenoszą również m.in. salmonellę, dur brzuszny czy chorobę Heinego-Medina.

Jak się ich pozbyć?

Mimo, że nie poruszają się zbyt szybko, to złapanie ich jest naprawdę trudne. Sprzedawane w drogeriach lepy na muchy także są kłopotliwe, bo przez nieuwagę przyklejamy się do nich głównie my. Najwygodniejszym i zarazem najefektywniejszym sposobem jest sięgnięcie po fachową pomoc – dezynsekcję.

Masz problem z muchami? Jesteś zmęczony ich obecnością szczególnie w upalne dni? Pracownicy firmy Dezynfeusz przeprowadzą profesjonalną dezynsekcję i już nie będziesz z nimi walczyć!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200