Usuwanie myszy

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się myszy? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie myszy

Jakie są znaki szczególne myszy?

Mysz, podobnie jak szczur należy do jednych z najbardziej popularnych gryzoni występujących na świecie. Jest zdecydowanie mniejsza od szczura, osiąga długość ciała do 10 cm, a ogona do 11 cm. Mysz charakteryzuje się doskonałymi zdolnościami adaptacyjnymi, potrafi przystosować się do prawie każdych warunków. Jest również wszystkożerna, więc bliskie sąsiedztwo ludzi jej odpowiada, bowiem ma zapewniony stały dostęp do pożywienia.

Czy jest niebezpieczna?

Mysz może być niebezpieczna, bowiem zdarza się, że przenosi salmonelle. Szczególne zagrożenie stanowi jednak dla osób zajmujących się produkcją paszy i posiadających korniki. Jej wszechobecny mocz zanieczyszcza bowiem pokarm, który niezdatny jest do spożycia. Problematyczne mogą być również jej odchody, których pozostawia po sobie bardzo dużo.

Jak pozbyć się myszy?

Podobnie jak w przypadku walki ze szczurem, nie powinniśmy samodzielnie urządzać mysich łowów. Trutka, która została przeznaczona na wyeliminowanie tego gryzonia, równocześnie może wyeliminować nasze domowe zwierzątko. Trzeba również pamiętać, że padnięte zwierzęta stwarzają zagrożenia sanitarne. Pamiętając także o doskonałych zdolnościach adaptacyjnych, może być trudno pozbyć się myszy, która szynko uczy się, która pułapka może być dla niej niebezpieczna.

Pracownicy firmy Dezynfeusz dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dobremu przeszkoleniu, wiedzą jak przeprowadzić deratyzację i pozbyć się niechcianych lokatorów. Masz problem z gryzoniami? Skontaktuj się z nami!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200