Usuwanie pająków

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się pająków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!
Usuwanie pająków
Jakie są cechy charakterystyczne pająków?

Na świecie występuje ponad 40 tysięcy pająków. Nie sposób więc całkowicie je ujednolicić. Wszystkie składają się jednak z głowotułowia i odwłoku. Mają 6 par odnóży i każdy z nich ma jad. Nie oznacza to jednak, że każdy pająk jest szkodliwy dla zdrowia człowieka. Szacuje się, że tylko 3% wszystkich pająków mogą być niebezpieczne dla ludzkiego organizmu.

Czy powinniśmy się ich wystrzegać?

Większości z nas nikt nie musi namawiać na trzymanie się od nich z daleka. Warto jednak wiedzieć, że pająki występujące w Polsce nie zagrażają naszemu życiu. Jest jednak kątnik domowy, który uznawany jest za jadowitego. Jego ukąszenie jest bardzo bolesne i może wystąpić zakażenie. Nie powinniśmy jednak bagatelizować pająków, nawet jeśli nie są niebezpieczne to ich ugryzienia mogą powodować obrzęki.

Jak usunąć pająki?

Najpopularniejszą metodą usuwania pająków jest tzw. metoda kapcia. Stajemy w dużej odległości i celujemy w naszego nieproszonego gościa, z nadzieją, że trafiliśmy – pospiesznie opuszczamy pokój. Nie musimy jednak robić podchodów, by wyeliminować to straszne stworzenie. O i le z pojedynczym egzemplarzem najprawdopodobniej sobie poradzimy – to możemy nie być gotowi na walkę z całą kolonią. Warto zaprosić więc specjalistów od dezynsekcji!

Masz problem z pająkami? Skontaktuj się z Dezynfeuszem, a my pozbędziemy się ich za Ciebie!

Od lat pomagamy rodzinom ze Szlachetnej Paczki. Zobacz jaki prezent daliśmy potrzebującej rodzinie.

Nasz artykuł o jednym z najniebezpieczniejszych grzybów na stronie National Geographic Polska: Niebezpieczny grzyb domowy - Serpula lacrymans

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.