Usuwanie rozkruszek mącznych

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się rozkruszek mącznych? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Usuwanie rozkruszek mącznych

Cechy charakterystyczne rozkruszka mącznego

Rozkruszek mączny to roztocze występujące w magazynach. Ma pół milimetra długości i potrafi się przemieszczać na długich dystansach. Wszystko dzięki jego umiejętności przyczepiania się do różnych owadów. Swoje jaja składa w produktach spożywczych. Uwielbia żerować na suszach i mąkach.

Co dzieje się z pokarmem, w którym zamieszkał rozkruszek?

Swoim żerowaniem na produktach, sprawiają, że są one już niezdatne do spożycia. Najczęściej spotkać możemy je w mące, którą zanieczyszczają odchodami i wylinkami. Powodują zagrzewanie i zawilgocenie produktów, co prowadzi z kolei do rozwijania się na nich pleśni i grzybów. Rozkruszek może być niebezpieczny dla zdrowia człowieka. Nasz organizm nie trawi ich pancerzyków, co może doprowadzić do dolegliwości jelitowych.

Jak wyeliminować rozkruszka?

Zauważywszy w naszym domostwie rozkruszka – musimy się go pozbyć. Może działać drażniąco na układ oddechowy, a także powodować zapalenie spojówek. Szybko się też rozmnaża, może bowiem złożyć nawet do 250 jaj. Warto też uratować swoje produkty spożywcze, bowiem te zaatakowane przez rozkruszka pachną stęchlizną i nie mogą już zostać skonsumowane.

Firma Dezynfeusz posiada praktyczną wiedzę z zakresu wykonywania dezynsekcji. Nasi pracownicy znają ten fach od lat i wiedzą jak pozbyć się szkodników, które uprzykrzają życie naszym Klientom. Masz problem z pasożytami? Zadzwoń do nas – dyskretnie i skutecznie pozbędziemy się Twojego problemu!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200