Usuwanie rybików cukrowych

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się rybików cukrowych? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Usuwanie rybików cukrowych

Jak wygląda rybik cukrowy?

Rybik cukrowy to mały robaczek, którego tak naprawdę widział każdy z nas, nawet nie wiedząc jak się nazywa. Jest srebrzystej barwy i bardzo szybko się porusza. Mierzy do 10 mm i odżywia się głównie produktami zawierającym skrobię i cukry. Możemy go zaobserwować wchodząc wieczorem do łazienki i zapalając światło – wówczas szybko będzie uciekał przed jego blaskiem.

Czy może być szkodliwy?

Rybik występuje w bliskim sąsiedztwie człowieka. Lubi ciepłe i wilgotne pomieszczenia, w których bez trudu odnajdzie pożywienie. Uważany jest za szkodnika, jednakże nie przenosi żadnych groźnych bakterii i wirusów. Odpowiedzialny jest jednak za zanieczyszczanie naszych pokarmów, a także niszczenie książek, które obgryza.

Czy powinniśmy go wyeliminować?

Mimo, że nie jest odpowiedzialny za rozprzestrzenianie się chorób, to wciąż jest niemile widzianym lokatorem. Warto wyprosić go z naszego mieszkania, bowiem jego występowanie z całą pewnością nie jest estetyczne, ani higieniczne. Kolejnym dyskomfortem może być fakt, że owad ten żyje do 2 do 8 lat.

Znalezienie źródła występowania rybików cukrowych może być wręcz niemożliwe. Pracownicy Dezynfeusza przeprowadzają dezynsekcję, która całkowicie pozwoli się ich pozbyć. Nie warto więc dzielić mieszkania z nowymi współlokatorami. Chcesz usunąć rybiki cukrowe? Skontaktuj się z nami!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200