Usuwanie szczurów

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się szczurów? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie szczurów

Co powinniśmy wiedzieć o szczurach?

Szczur to jeden z najpopularniejszych gryzoni, występujący na całym świecie. Każdy z nas doskonale kojarzy jego długi ogon i szare ubarwienie. Żyją w sąsiedztwie ludzi. Najchętniej zasiedlają ciemne i wilgotne pomieszczenia, dlatego piwnica jest wręcz ich idealnym schronieniem. Osiąga wielkość do 30 cm, jest więc sporym gryzoniem. Jego długi ogon zazwyczaj mierzy do 25 cm. Te zwierzęta najaktywniejsze są głównie nocą.

Czy gryzonie przenoszą choroby?

Szczury dla większości osób same w sobie są nieprzyjemne. Zazwyczaj kojarzymy je też z wylęgarnią chorób. Przenoszą bowiem groźną wścieklizna, wirusowe zapalenie wątroby, czy włośnicę. Szczury, które występują w pobliżu miejsc, w których jest salmonella, mogą przenosić na swych ciałach, a także w odchodach zarazki chorobotwórcze.

Jak pozbyć się szczurów?

Najskuteczniejszą formą walki ze szczurami jest deratyzacja. Popularne pułapki, czy też trutki na szczury nie są bezpiecznym rozwiązaniem. Trutki są szczególnie groźne, bowiem oprócz gryzoni, mogą zwabić też nasze ukochane zwierzęta domowe. Nie możemy podejmować się takiego ryzyka i narażać domowników na zachorowanie. Szczury łatwo przystosowują się do życia, są dobrymi pływakami i potrafią przemierzać długie dystanse. To wszystko czyni z nich trudnym przeciwników.

Masz problem ze szczurami? Skontaktuj się z Dzynfeuszem, a pomożemy Ci pozbyć się niechcianych lokatorów szybko, sprawnie i raz na zawsze!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200