Usuwanie trojszyków gryzących

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się trojszyków gryzących? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Usuwanie trojszyków gryzących
Jak poznać trojszyka?

Trojszyk gryzący to mały chrząszcz o brązowej barwie. Osiąga wielkość do 4 mm i jest najczęściej spotykanym szkodnikiem magazynowym. Zarówno dorosłe trojszyki, jak i ich larwy najchętniej odżywiają się otrębami pszennymi. Samica trojszyka składa jaja w ziarna, które uprzednio zostały uszkodzone już przez wołka zbożowego.

Czy mogą nam zagrażać?

Trojszyki zanieczyszczają nasze pożywienie. Ich jaja składane są bowiem bezpośrednio do pokarmu. Sama ich obecność, a także wydzieliny zatruwają nasze pożywienie. Dodatkowym problemem są martwe osobniki, które możemy odnaleźć przy kontroli naszych zapasów.

Jak go wyeliminować?

Zauważywszy trojszyka gryzącego powinniśmy działać niezwłocznie. Jeśli został znaleziony w pokarmie, to nie nadaje się już do spożycia. Musimy wówczas pozbyć się zapasów. Należy również pamiętać, że jego wydzieliny mogą drażniąco działać na naszą skórę. Jeśli chcemy więc uratować jeszcze część jedzenia powinniśmy pomyśleć o profesjonalnej dezynsekcji.

Firma Dezynfeusz w swej ofercie zawiera kompleksową dezynsekcję. Lata doświadczenia pokazały nam, że nawet najdrobniejszych pasożytów nie powinniśmy ignorować. Masz problem z trojszykiem? Rozwiążemy go za Ciebie!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200