Usuwanie wołków zbożowych

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się wołków zbożowych? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Usuwanie wołków zbożowych

Czym są wołki zbożowe?

Wołek zbożowy to czarny owad z rzędu chrząszczy, osiągający długość do 5 mm. Jest on pasożytem zboża. Żeruje na ziarnach m.in. żyta, pszenicy, jęczmieniu i tam też rozwijają się jego larwy. Z braku dostępu do ziaren zbóż, mogą one występować również w produktach mącznych. Szybko się rozmnażają, bowiem samica w ciągu swojego życia może złożyć do 700 jaj!

Czy są szkodliwe dla naszego zdrowia?

Wołek może być niebezpieczny dla naszego zdrowia. Zainfekowane przez niego jedzenie nie nadaje się już do spożycia. Sam fakt, że w ziarnach rozwijają się larwy sprawia, że nie możemy go już przetworzyć. Skonsumowanie takiego jedzenia może doprowadzić do poważnych stanów zapalnych i zaburzeń jelitowych. Wołek zbożowy może być silnym alergenem i przyczyniać się do nadwrażliwości płucnej.

Jak z nim walczyć?

Najskuteczniejszym sposobem usunięcia wołka zbożowego jest dezynsekcja. Larwy znajdujące się w ziarnach zboża mogą być dla nas niewidoczne. Jeśli zauważymy już tego pasożyta nie możemy zwlekać z działaniem. Jeśli chcemy uratować jeszcze nasze zapasy trzeba natychmiast usunąć tego szkodnika.

Pracownicy firmy Dezynfeusz dzięki fachowemu przeszkoleniu wiedzą, jakich preparatów użyć, by pozbyć się wołka zbożowego. Zdajemy sobie sprawę, że walka z tym szkodnikiem może być ciężka, dlatego też sprawnie eliminujemy tego nieproszonego gościa.

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200