Zwalczanie kuny domowej Łódź

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się kuny domowej? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Zwalczanie kuny domowej Łódź

Nie możesz spać przez dziwne dźwięki dochodzące ze strychu? Instalacja elektryczna w Twoim domu uległa zniszczeniu? A może przeszkadza Ci nieprzyjemny zapach na poddaszu? Zarówno nocne harce, kosztowne zniszczenia, jak i odpychający zapach to dobitne dowody na obecność nieproszonego gościa – kuny domowej. Zastanawiasz się, jak pozbyć się z domu kuny? Skontaktuj się z firmą Dezynfeusz i zostaw to nam.

Gdzie możesz spotkać kunę domową?

Kuny domowe bardzo chętnie wybierają na swoje legowiska obszary zamieszkałe przez człowieka – szczególnie dobrze czują się na naszych poddaszach i strychach. Dzięki smukłej budowie ciała oraz wyjątkowej zwinności i inteligencji kuna bez problemu dostanie się nawet na najwyższe kondygnacje domu. Wąska szczelina, wysoki mur, a nawet pionowa ściana nie stanowią dla niej żadnej przeszkody.

Dlaczego kuny czują się dobrze w naszym otoczeniu? Jak każde zwierzę, również kuna poszukuje bezpiecznego miejsca, w którym przeczeka zimowe miesiące i odchowa młode. Z tego względu kuny wybierają na swoje legowiska miejsca ciepłe, wolne od innych drapieżników i bliskie źródła pożywienia – czy Twój strych spełnia wszystkie te wymagania?

Dlaczego kuny domowe są niebezpieczne?

Kuna to prawdziwy szkodnik, który potrafi spowodować kosztowne zniszczenia. Jak już wspomnieliśmy, drapieżniki te budują gniazda w ciepłych miejscach, a takim jest, chociażby materiał termoizolacyjny pod Twoim dachem. Kuny potrafią zerwać i zniszczyć całą izolację dachu w ciągu kilku dni. Do tego dochodzą inne kosztowne szkody – poprzegryzane przewody i kable oraz pozostawione wszędzie cuchnące odchody. Oprócz nieprzyjemnego zapachu, fekalia tych drapieżników są źródłem groźnych wirusów i bakterii.

Poza tym kuny domowe prowadzą nocny tryb życia, więc swoimi harcami potrafią spędzić sen z powiek wszystkim domownikom. Warto również zaznaczyć, że kuny polują na mniejsze zwierzęta domowe, dlatego bardzo często osiedlają się w pobliżu kurników czy ferm drobiu. Niestety pozbycie się tych nieproszonych gości jest wyjątkowo trudne. Nie dość, że kuny to bardzo inteligentne stworzenia, to dodatkowo w Polsce są objęte ochroną.

Jak zwalczyć kuny domowe w Łodzi?

Jeżeli w Twoim domu, gospodarstwie lub przedsiębiorstwie zadomowiły się kuny, koniecznie zgłoś się do firmy Dezynfeusz! Nasze usługi są skierowane do wszystkich Klientów z Łodzi i okolic – zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Mamy ogromne doświadczenie w walce z różnymi szkodnikami i drapieżnikami, w tym z kuną domową. W naszej pracy stosujemy wyłącznie sprawdzone i w stu procentach skuteczne metody odstraszania drapieżników. Zapraszamy do kontaktu!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice