Zwalczanie pcheł

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się pcheł? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Zwalczanie pcheł
Gdzie możemy spotkać pchły?

Pchły to bezskrzydłe owady osiągające wielkość do 10 mm. Są pasożytami zewnętrznymi zarówno ptaków i ssaków. Większość osób posiadających czworonożnych przyjaciół, pewnie nie raz o nich słyszała. Najczęściej owady te możemy spotkać wśród zwierząt bezdomnych, jednakże domowe, czyste zwierzęta nie są całkowicie bezpieczne. Mogą zarazić się bowiem nimi, nawet na spacerze, gdyż pchły to nie tylko pasażerowie na gapę, występują też w środowisku.

Czy są niebezpieczne?

Pchły mogą być niebezpieczne, szczególnie dla młodych zwierząt, których układ odpornościowy nie został jeszcze całkowicie ukształtowany. Ponadto powodują alergiczne pchle zapalenie skóry, roznoszą zarazki chorobotwórcze m.in. dżumy. Pasożyty przenoszą także tasiemiec psi, który może również rozwinąć się u człowieka.

Jak z nimi walczyć?

Jeśli zauważymy, że nasz zwierzak ma pchły, problemu nie rozwiąże jedynie wyeliminowanie pasożytów z jego ciała. Czynność ta powinna być oczywiście priorytetowa, żeby nasz mały przyjaciel nie odczuwał dłużej komfortu. Musimy jednak pamiętać, że konieczna jest dezynsekcja mieszkania, bowiem mi tam będą znajdowały się pchły – nie tylko na grzbiecie naszego pupila.

Twój zwierzak ma pchły? Chcesz zdezynsekować swoje mieszkanie, by było bezpieczne do życia? Nie chcesz marnować czasu i pieniędzy na często nieskuteczne środki chemiczne? Skontaktuj się z nami! Sprawnie pozbędziemy się problemu z pchłami.

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200