Zwalczanie Pluskiew Łódź

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się pluskiew? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Zwalczanie Pluskiew Łódź

Zauważyłeś, że na Twoich ramionach lub łydkach pojawiły się swędzące plamki, układające się w linię lub kształt trójkąta? To wyraźny znak, że w Twoim domu zalęgły się pluskwy. Pluskwa domowa to niewielki gatunek owada żywiący się krwią zwierząt ciepłokrwistych, w szczególności ludzi. Niegdyś uchodziła za prawie wytępioną, jednak wraz z rozwojem turystyki, transportu międzynarodowego i globalizacji powróciła na dawne tereny. Obecnie pluskwę możemy spotkać wszędzie – w domu, tramwaju, szpitalu, kinie, pięciogwiazdkowym hotelu czy wykwintnej restauracji. Jak z nią walczyć? Przede wszystkim nie rób niczego „na własną rękę”, tylko od razu wezwij firmę Dezynfeusz.

Jak rozpoznać, że ukąsiła mnie pluskwa?

Zidentyfikowanie pluskwy to niełatwe zadanie – owady te są naprawdę małe, ich rozmiary nigdy nie przekraczają 6 mm długości. Dodatkowym utrudnieniem w znalezieniu żywego osobnika jest fakt, że pluskwy domowe panicznie boją się światła i żerują wyłącznie w nocy. W związku z tym najczęstszą i nierzadko jedyną oznaką obecności pluskiew w domu są ich bolesne i swędzące ukąszenia. Twoją uwagę powinny zwrócić charakterystyczne ślady po ukąszeniu – najczęściej są to dwa lub trzy ślady ułożone w linii prostej lub składające się na kształt trójkąta.

Jeśli chcesz spróbować odnaleźć dorosłe osobniki, skup się na najbliższym otoczeniu łóżka. Pluskwy doskonale czują się w ramach łóżek, materacach, zasłonach, szczelinach ścian, pod obrazami oraz uszkodzonymi tapetami.

Skuteczne zwalczanie pluskiew w Łodzi

Pluskwy to uporczywy i wstydliwy problem, ich obecność w hotelu czy restauracji potrafi odstraszyć wszystkich gości i zrujnować biznes. Również w mieszkaniu, pluskwy sprawiają mnóstwo problemów – choć nie przenoszą żadnych chorób, to dotkliwie kąsają, zakłócając spokój domowników. Niestety, ale problem pluskiew jest bardzo powszechny. Owady te możesz przynieść do domu po wizycie w:

  • szkole lub przedszkolu,
  • restauracji,
  • kinie,
  • hotelu,
  • środkach transportu zbiorowego,
  • szpitalu czy przychodni.

Jak pluskwy trafią do Twojego mieszkania? Owad przyczepia się do ubrania lub bagażu człowieka i wraz z nim pojawia się w nowym miejscu.

Chcesz skutecznie pozbyć się tych insektów? Najszybszą i najbardziej efektywną metodą będzie oddanie sprawy w ręce specjalistów – firmy Dezynfeusz, która codziennie usuwa pluskwy w mieszkaniach oraz innych obiektach w Łodzi.

 

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

Oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.