Zwalczanie Pluskiew Łódź

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się pluskiew? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Zwalczanie Pluskiew Łódź

Zauważyłeś, że na Twoich ramionach lub łydkach pojawiły się swędzące plamki, układające się w linię lub kształt trójkąta? To wyraźny znak, że w Twoim domu zalęgły się pluskwy. Pluskwa domowa to niewielki gatunek owada żywiący się krwią zwierząt ciepłokrwistych, w szczególności ludzi. Niegdyś uchodziła za prawie wytępioną, jednak wraz z rozwojem turystyki, transportu międzynarodowego i globalizacji powróciła na dawne tereny. Obecnie pluskwę możemy spotkać wszędzie – w domu, tramwaju, szpitalu, kinie, pięciogwiazdkowym hotelu czy wykwintnej restauracji. Jak z nią walczyć? Przede wszystkim nie rób niczego „na własną rękę”, tylko od razu wezwij firmę Dezynfeusz.

Jak rozpoznać, że ukąsiła mnie pluskwa?

Zidentyfikowanie pluskwy to niełatwe zadanie – owady te są naprawdę małe, ich rozmiary nigdy nie przekraczają 6 mm długości. Dodatkowym utrudnieniem w znalezieniu żywego osobnika jest fakt, że pluskwy domowe panicznie boją się światła i żerują wyłącznie w nocy. W związku z tym najczęstszą i nierzadko jedyną oznaką obecności pluskiew w domu są ich bolesne i swędzące ukąszenia. Twoją uwagę powinny zwrócić charakterystyczne ślady po ukąszeniu – najczęściej są to dwa lub trzy ślady ułożone w linii prostej lub składające się na kształt trójkąta.

Jeśli chcesz spróbować odnaleźć dorosłe osobniki, skup się na najbliższym otoczeniu łóżka. Pluskwy doskonale czują się w ramach łóżek, materacach, zasłonach, szczelinach ścian, pod obrazami oraz uszkodzonymi tapetami.

Skuteczne zwalczanie pluskiew w Łodzi

Pluskwy to uporczywy i wstydliwy problem, ich obecność w hotelu czy restauracji potrafi odstraszyć wszystkich gości i zrujnować biznes. Również w mieszkaniu, pluskwy sprawiają mnóstwo problemów – choć nie przenoszą żadnych chorób, to dotkliwie kąsają, zakłócając spokój domowników. Niestety, ale problem pluskiew jest bardzo powszechny. Owady te możesz przynieść do domu po wizycie w:

  • szkole lub przedszkolu,
  • restauracji,
  • kinie,
  • hotelu,
  • środkach transportu zbiorowego,
  • szpitalu czy przychodni.

Jak pluskwy trafią do Twojego mieszkania? Owad przyczepia się do ubrania lub bagażu człowieka i wraz z nim pojawia się w nowym miejscu.

Chcesz skutecznie pozbyć się tych insektów? Najszybszą i najbardziej efektywną metodą będzie oddanie sprawy w ręce specjalistów – firmy Dezynfeusz, która codziennie usuwa pluskwy w mieszkaniach oraz innych obiektach w Łodzi.

 

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200