Zwalczanie wszy

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się wesz? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Zwalczanie wszy
Czym w ogóle jest wesz?

Wesz ludzka to organizm pasożytujący na człowieku i powodujący wszawicę. Żywi się krwią, którą wysysa po nakłuciu ciała żywiciela. Ten pasożyt jest silnie spłaszczony, ma krótką głowę i osiąga do około 6 mm długości. Rozmnaża się bardzo szybko, samica może złożyć około 100 jaj, które nazywane są gnidami. Wyróżniamy także wesz głowową i odzieżową.

Czy wszy mogą być niebezpieczne dla zdrowia?

Wszy mogą przenosić wiele groźnych chorób zakaźnych. Wśród najczęściej występujących możemy wymienić: dur powrotny, tyfus plamisty, dżumę oraz gorączkę okopową. Wszy naturalnie powodują także nieprzyjemną wszawicę. Wbrew powszechnemu przekonaniu wszawica nie dotyczy tylko osób niedbających o higienę. Z uwagi na dzisiejsze czasy wesz ma wiele okazji, by znaleźć sobie nowego żywiciela, sprawnie więc się przemieszcza i rozmnaża.

Jak walczyć z wszą?

Najskuteczniejszą walką z wszą będzie dezynsekcja. Tak naprawdę tylko ten zabieg w pełni pozwala nam na pozbycie się tych pasożytów. Jeśli borykamy się z wszami, kontakt ze specjalistami może jedynie przyspieszyć cały proces eliminowania ich.

Masz problem z wszami? Skontaktuj się z nami! Dzięki doświadczeniu wiemy, jakimi metodami pozbyć się tych małych pasożytów. Pamiętaj, że czas ma tutaj znaczenie, czekamy na telefon od Ciebie!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200