DEZYNFEKCJA LOKALI MIESZKALNYCH

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej dezynfekcji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Dezynfekcja lokali mieszkalnych

Dlaczego dezynfekcja jest ważna?

Dezynfekcja jest szczególnie istotna dla dobrej kondycji naszego organizmu. Przede wszystkim z uwagi na jej wysoką skuteczność. Często najniebezpieczniejsze jest to, co niewidoczne dla oka. Sprzątanie, odkurzanie i wycieranie nie zawsze jest wystarczające. To, że nie widzimy bakterii i drobnoustrojów, nie oznacza, że ich nie ma. Często drogeryjne środki nie są całkowicie skuteczne. Nie zawsze możemy też przekonać się o ich nikłym działaniu, bowiem wirusów nie jesteśmy w stanie zobaczyć. Nie wiemy więc, czy zostały w pełni wyeliminowane. Możemy je natomiast odczuć, gdy zainfekują już nasz organizm.

Czy trzeba dezynfekować lokale mieszkalne?

Tak! Każdy z nas stara się utrzymywać nasze lokum w dostatecznym porządku. Nie zawsze jednak mamy świadomość, jak szczególnej opieki wymaga, by było bezpieczne dla naszego zdrowia. Najwięcej czasu spędzamy własnie w naszych domostwach, szczególnie istotne jest by były naszą ostoją, wolną od groźnych zarazków.

Kiedy dezynfekcja jest niezbędna?

O dezynfekcji szczególnie powinniśmy myśleć, jeśli nastąpił wyciek szkodliwych środków chemicznych lub gdy nasze mieszkanie zostało zalane, co mogło doprowadzić do powstania pleśni i grzybów. Dezynfekcja jest potrzebna, jeśli w lokum doszło do zgonu, a zwłoki nie zostały zabezpieczone od razu. Wówczas należy dokładnie zdezynfekować całe mieszkanie, by było ponownie zdatne do zamieszkiwania.

Specjaliści z firmy Dezynfeusz dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu przeprowadzą profesjonalną dezynfekcję. Ich praca zgodna jest z najwyższymi standardami, bowiem ich praca jest ważna – chroni zdrowie i przywraca bezpieczne warunki mieszkalne Klientów.  

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200