DEZYNFEKCJA LOKALI MIESZKALNYCH

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej dezynfekcji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Dezynfekcja lokali mieszkalnych

Dlaczego dezynfekcja jest ważna?

Dezynfekcja jest szczególnie istotna dla dobrej kondycji naszego organizmu. Przede wszystkim z uwagi na jej wysoką skuteczność. Często najniebezpieczniejsze jest to, co niewidoczne dla oka. Sprzątanie, odkurzanie i wycieranie nie zawsze jest wystarczające. To, że nie widzimy bakterii i drobnoustrojów, nie oznacza, że ich nie ma. Często drogeryjne środki nie są całkowicie skuteczne. Nie zawsze możemy też przekonać się o ich nikłym działaniu, bowiem wirusów nie jesteśmy w stanie zobaczyć. Nie wiemy więc, czy zostały w pełni wyeliminowane. Możemy je natomiast odczuć, gdy zainfekują już nasz organizm.

Czy trzeba dezynfekować lokale mieszkalne?

Tak! Każdy z nas stara się utrzymywać nasze lokum w dostatecznym porządku. Nie zawsze jednak mamy świadomość, jak szczególnej opieki wymaga, by było bezpieczne dla naszego zdrowia. Najwięcej czasu spędzamy własnie w naszych domostwach, szczególnie istotne jest by były naszą ostoją, wolną od groźnych zarazków.

Kiedy dezynfekcja jest niezbędna?

O dezynfekcji szczególnie powinniśmy myśleć, jeśli nastąpił wyciek szkodliwych środków chemicznych lub gdy nasze mieszkanie zostało zalane, co mogło doprowadzić do powstania pleśni i grzybów. Dezynfekcja jest potrzebna, jeśli w lokum doszło do zgonu, a zwłoki nie zostały zabezpieczone od razu. Wówczas należy dokładnie zdezynfekować całe mieszkanie, by było ponownie zdatne do zamieszkiwania.

Specjaliści z firmy Dezynfeusz dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu przeprowadzą profesjonalną dezynfekcję. Ich praca zgodna jest z najwyższymi standardami, bowiem ich praca jest ważna – chroni zdrowie i przywraca bezpieczne warunki mieszkalne Klientów.  

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Google

opinia-google

Google

opinia-google-2
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.