Fumigacja domów

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej fumigacji? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Fumigacja domów

Czy wiesz, że poprzez wymianę niektórych elementów konstrukcyjnych, na przykład dachu, możesz narazić swój dom na obecność szkodników, żerujących w drewnie? Jeśli nie one zostały właściwie zakonserwowane, razem z nowym elementem wprowadzi się do Ciebie również grono kołatek domowych, miazgowców spuszczeli oraz wyschlików grzebykorożnych. W przypadku konstrukcji, które są wykonane z drewna niekorowanego wiedz, że często są one żerowiskiem dla stukaczy świerkowców oraz zagwoździków fioletowych. Często zdarza się, że drewno jest już zaatakowane na etapie surowca, zanim jeszcze dostanie się do obróbki. Jeśli dodatkowo ulegnie ono zawilgoceniu, co skutkuje powstaniem grzybów, wówczas inwazja kłopotliwych szkodników jest niemal pewna. W większości są to gatunki trudne do wytępienia. W ich przepłoszeniu, jak również skutecznym pozbyciu się larw oraz jajeczek pomaga metoda fumigacji. Wykonuje się ją w budynkach wolnostojących, takich, jak obiekty mieszkalne, gospodarcze czy sakralne.

Fumigacja jest zabiegiem, przy pomocy którego możesz szybko i skutecznie wyeliminować gryzonie oraz insekty z Twojego domu lub innego budynku. Ma zastosowanie nie tylko przy tępieniu szkodników, żerujących w drewnie. Stosuje się ją również w walce z myszami i szczurami. Likwidacja intruzów następuje na skutek działania oparami, które są wytwarzane przez specjalne urządzenia, zwane fumigatorami. Ze względu na sposób wykonania usługi, czyli działanie wytworzonym gazem, często mówi się, że jest to gazowanie. Warto jednak podkreślić, że zabieg ten jest całkowicie bezpieczny zarówno dla powierzchni jak i wszystkich użytkowników czyszczonej przestrzeni, ludzi, zwierząt oraz roślin, na przykład przechowywanych nasion. Już pierwsze oznaki szkodnika w drewnie, takie, jak niewielkie dziurki, przytłumiony hałas drążących larw powinny Cię zaniepokoić. Ostatecznie o obecności intruza można się przekonać przecinając drewno, jest to jednak mocno inwazyjna metoda.

Aby zabieg fumigacji został wykonany skutecznie, należy prawidłowo rozpoznać, z jakim rodzajem intruza mamy do czynienia. Nasi fachowcy dysponują wiedzą, dzięki której wybiorą najlepszą metodę pracy, uzależnionej od typu owadów oraz okoliczności, towarzyszących inwazji. Jako firma dysponujemy wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami, posługujemy się również specjalistycznymi środkami dezynsekcyjnymi oraz narzędziami, stworzonymi z myślą o świadczeniu usług DDD. Korzystamy z bezpiecznych i maksymalnie skutecznych środków. Twoi sąsiedzi nie muszą wiedzieć, jaki masz problem, dlatego nasi pracownicy działają dyskretnie, poruszając się nieoznakowanym pojazdem i w zwykłym ubraniu. Dopiero na miejscu zlecenia zakładają specjalną odzież, przeznaczoną do pracy. To wszystko sprawia, że jesteśmy najchętniej rekomendowaną marką w branży. Liczba zleceń, które realizujemy ciągle rośnie a my dla naszych klientów otwieramy się na poszerzanie oferty. Pracujemy solidnie, dążąc do osiągnięcia zamierzonych efektów w jak najlepszym stylu.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.