Fumigacja obiektów sakralnych

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej fumigacji? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Fumigacja obiektów sakralnych

Problem skutecznego zabezpieczenia obiektów przed szkodnikami, żerującymi w drewnie dotyczy wielu obiektów, wykonanych z tego materiału. Borykają się z nim muzea, skanseny, oraz obiekty sakralne, zwłaszcza zabytkowe, które niejednokrotnie posiadają nie tylko konstrukcję, ale również wnętrze, wykonane z drewna. Szkodników, które bytują w drewnie jest wiele, ich występowanie uzależnione jest głównie od charakteru drewna, jakie zostało użyte oraz innych okoliczności. Należą do nich wszystkie ewentualne przeróbki oraz remonty, które wiążą się z dokładaniem nowego elementu, nierzadko już zainfekowanego intruzem. Obiekty sakralne, zwłaszcza dawne, zwykle posiadają również rzeźby, płaskorzeźby, jak również ołtarze w formie tryptyków. Wszystkie te elementy były starannie wykonywane przez rzemieślników w drewnie. W celu ich właściwego uwolnienia od szkodników, jak również w trosce o ich konstrukcję, warto pomyśleć o specjalistycznym zabiegu fumigacji.

Fumigacja polega na zwalczania szkodników przy użyciu fumigantów, czyli środków chemicznych, rozpylanych w postaci gazów. Może być ona wykonywana wyłącznie przez uprawnione do tego firmy z branży DDD. Specyfiką drewnianych obiektów sakralnych jest to, że te obiekty architektoniczne, znajdujące się na zewnątrz, są stosunkowo łatwo narażone na destrukcyjne działanie czynników biologicznych. Wilgoć z opadów, na którą są wystawione, dodatkowo sprzyja rozwojowi grzybów i pleśni, które z kolei stanowią doskonałe żerowisko do zalęgnięcia się pasożytów. Fumigacja może więc być również połączona z innymi zabiegami, jak osuszanie budynku czy odgrzybianie jego części lub całości, jak również usuwaniem gryzoni, myszy czy szczurów. Po zabiegu warto również pomyśleć o całkowitej impregnacji, czyli nasyceniu powierzchni specjalnymi roztworami substancji chemicznych, zapobiegających zalęganiu się szkodników. Warto również dokładnie kontrolować drewno, które dokupujemy do obiektów sakralnych, aby było zdrowe. Jeśli jednak obiekt został porażony przez szkodnika, nie zwlekaj. Szybka reakcja przedłuża żywotność obiektu i chroni go przed uszczerbkami w konstrukcji.

Jeśli szukasz właściwego wykonawcy fumigacji i innych usług z kategorii DDD, postaw na specjalistów. Nasza firma jest najczęściej polecaną w branży nie tylko ze względu na wyjątkową skuteczność działań, ale również szeroki zakres usług. Stawiamy na stałe podnoszenie kwalifikacji personelu, który mierzył się już z niejednym wyzwaniem. Część z naszych usług nie wykonują pokrewne firmy, jesteśmy więc jedynym wykonawcą usług takich, jak fumigacja antyków. Stosowane przez nas preparaty nie niszczą zabytków, tylko skutecznie eliminują problem, jaki ich dotyczy. Metody, którymi się posługujemy, są bezpieczne dla obiektów, jak również osób, które się w nich poruszają. Dostosowujemy się z terminem oraz godzinami naszej pracy do sugestii zleceniodawcy. Dla nas liczy się nie tylko rezultat, ale także sposób, w jaki go uzyskujemy. Dużo oczekujemy od nas samych, dzięki czemu nasi klienci mogą nam zaufać.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.