Zwalczanie kun

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego zwalczania kun? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Jak zwalczyć kunę domową?

Kuna domowa to niewielki ssak, który występuje najczęściej w pobliżu ludzkich siedzib oraz w centrach dużych miast. Wyglądem przypomina nieco łasiczkę, ma wydłużone ciało, krótkie nogi i puchaty ogon. Żywi się głównie owocami, ptakami i ich jajami, a także owadami. Często jednak zostaje naszym niechcianym współlokatorem.

Obecności kuny domowej nie da się przeoczyć. Gdy zadomowi nam się na strychu lub na poddaszu z pewnością ją usłyszymy. Jest bardzo aktywna nocą, więc wybudzi nas z przyjemnego snu, kiedy rozpocznie swoje nocne łowy. Nie tylko hałas może być uciążliwy. Szczególnie nieprzyjemne może być spustoszenie, którego dokonują te ssaki.

Niejednokrotnie zdarzyło się, że krótki pobyt kuny domowej na poddaszu doprowadził do niezbyt krótkiego już remontu. Zwierzętom tym zdarza się bowiem poprzegryzać przewody elektryczne, albo dobrać się do materiałów tworzących sam dach.

Walka z kuną w pojedynkę z pewnością okaże się niepowodzeniem. Kiedy zwierzak raz już się wprowadzi, ciężko zmusić go do odwrotu. Z bytowaniem kuny wiążą się również wątpliwe walory zapachowe. Odchody mają bardzo nieprzyjemny zapach, roznoszący się po całym domu.

Może ona stanowić także niebezpieczeństwo dla domowych zwierząt, np. kotów, a gdy mamy swoje gospodarstwo – nie sposób ukryć przed nimi kurzych jaj. Jeśli chcesz wygrać walkę z kuną – skontaktuj się z nami!

Dezynfeusz zadba o skuteczną deratyzację. Odstraszenie kuny następuje dzięki rozpyleniu specjalnego środka, który wykazuje się bardzo wysoką skutecznością. Po takim zabiegu kuna szybko wyprowadza się i nie wraca już do naszego domostwa.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Google

opinia-google

Google

opinia-google-2
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice
Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.