SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak osuszyć budynek?

Zawilgocenie budynku może być poważnym problemem i niedogodnością. A skąd w ogóle bierze się jego budynku? Obecność wody w ścianach budynków może być związana z wilgotnością kapilarną. Występuje ona najczęściej w budynkach, nie posiadających izolacji poziomej.

Jak wyeliminować nadmiar wody ze ścian naszych domostw? Najprostszym sposobem jest osuszanie budynku. Domowe sposoby nie są jednak wystarczające. Samo wietrzenie powierzchni może nie wyeliminować naszego problemu, jeśli jest on już poważny i obecny w całym lokum.

Jak więc osuszyć budynek? Skoro klasyczne ocieplanie i wywietrzanie budynku nie jest wystarczające, to czy możemy sami pozbyć się problemu wilgotnych ścian? Tak! Możemy swój problem polecić specjalistom z firmy Dezynfeusz, którzy sprawnie zajmą się naszym wilgotnym budynkiem i uratują nasze domostwo. Higieniczne warunki mieszkalne są dla nas priorytetem!

Czy słyszałeś kiedyś o elektroosmozie? Elektroosmoza to specjalna metoda osuszania budynków. Jej działanie związane jest z odwracaniem procesu przyciągania wody i jej kapilacji. Zabieg ten pozwala na wypychanie wody z murów. Elektroosmoza jest całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna w konstrukcję naszego budynku.

Dlaczego warto osuszyć budynek? Przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo mieszkania! Wilgotność ścian może sprzyjać powstawaniu groźnych pleśni i grzybów, które znacząco mogą wpłynąć na pogorszenie się kondycji naszego zdrowia. Stałe zawilgocenie murów może także osłabiać elementy konstrukcyjne naszego domostwa.

Masz problem z zawilgoceniem budynku? Nie zwlekaj i nie pozwól, by Twój problem się pogorszył! Skontaktuj się z fachowcami Dezynfeusza, którzy dzięki unikatowej technice sprawnie osuszą domostwo.

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!