SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak pozbyć się korników?

Korniki to podrodzina chrząszczy, zamieszkująca tereny, na których występują liczne drzewostany. Korniki są szkodnikami drzew i potrafią je bardzo wyniszczyć. Jednak nie tylko one są ich naturalnym pożywieniem, zdarza się, że zadomowią się w naszym mieszkaniu, zjadając meble, deski, czy inne drewniane konstrukcje.

Jeśli zauważymy małe otwory w naszych drewnianych przedmiotach i usłyszymy ciche chrobotanie, możemy mieć pewność, że wprowadzili się do nas niechciani lokatorzy – korniki.

Korniki są bardzo niebezpieczne, bowiem atakując elementy konstrukcyjne domu, osłabiają jego stabilność i trwałość. Wówczas nawet wymiana zainfekowanego elementu nie rozwiąże naszego problemu.

 

Jedynym, skutecznym sposobem wyeliminowanie korników jest dezynsekcja. Nie musimy się wtedy obawiać, że przy samodzielnej próbie usunięcia korników, przez przypadek sprawimy, że przeniosą się one na inne konstrukcje drewniane.

Słyszysz charakterystyczne kołatanie w drewnie, a może zauważyłeś drobne rynienki, które Cię zaniepokoiły? Możesz mieć problem z kornikami, skontaktuj się z naszą firmą Dezynfeusz, a my pozbędziemy się problemu za Ciebie. Nie zwlekaj, bowiem czas działa tutaj na Twoją niekorzyść.

Nie można bagatelizować tych małych robaczków. Pomimo swych rozmiarów, potrafią zrujnować cały dom.

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!