SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak zdezynfekować strych?

Strych to nierzadko zapomniane pomieszczenie w naszym domu. Zdarza się również, że jego jedynym przeznaczeniem jest bycie rupieciarnią. Część z nas unika wręcz tego miejsca z uwagi na panujący w nim nieporządek. Pomieszczenia, do których nie zaglądamy od dłuższego czasu siłą rzeczy stają się brudne, zakurzone, pełne zarazków i pasożytów. Z całą pewnością nie zachęcają nas też do spełniania w nich swojego wolnego czasu.

Trzeba również pamiętać, że ta niejako umykająca naszemu wzrokowi część domu, narażona jest na obecność niechcianych lokatorów. Mowa tu m.in o gołębiach. Problem z gołębiami nie jest związany jedynie z ich wszechobecnością, ale przede wszystkich z odchodami. Ptaki te na swym ciele przenoszą liczne pasożyty, bakterie i choroby, ale to tak naprawdę ich nieczystości mogą być niebezpieczne. Dlatego tak ważna jest dezynfekcja strychu i pozbycie się ptasich pozostałości!

Jeśli pragniemy więc zagospodarować przestrzeń użytkową na poddaszu lub strychu musimy dokonać dezynfekcji pomieszczenia. Warto jednak pamiętać, że samodzielna próba usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, bez odpowiednich preparatów i przeszkolenia może być nieudana.

W trosce o dobro naszych Klientów z najwyższą starannością wykonujemy powierzone nam zadania i doskonale znamy się na naszej pracy.

Dezynfeusz pomoże Ci wyeliminować odchody nieproszonych gości i zadbać o bezpieczeństwo sanitarne Twojego domostwa. Odchody gołębi mogą być toksyczne, a ich zapach jest bardzo trudny do zneutralizowania. Dezynfekcja jest także jedynym sposobem na powtórne zagospodarowanie zapomnianej przestrzeni.

 

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!