SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak zdezynfekować strych?

Strych to nierzadko zapomniane pomieszczenie w naszym domu. Zdarza się również, że jego jedynym przeznaczeniem jest bycie rupieciarnią. Część z nas unika wręcz tego miejsca z uwagi na panujący w nim nieporządek. Pomieszczenia, do których nie zaglądamy od dłuższego czasu siłą rzeczy stają się brudne, zakurzone, pełne zarazków i pasożytów. Z całą pewnością nie zachęcają nas też do spełniania w nich swojego wolnego czasu.

Trzeba również pamiętać, że ta niejako umykająca naszemu wzrokowi część domu, narażona jest na obecność niechcianych lokatorów. Mowa tu m.in o gołębiach. Problem z gołębiami nie jest związany jedynie z ich wszechobecnością, ale przede wszystkich z odchodami. Ptaki te na swym ciele przenoszą liczne pasożyty, bakterie i choroby, ale to tak naprawdę ich nieczystości mogą być niebezpieczne. Dlatego tak ważna jest dezynfekcja strychu i pozbycie się ptasich pozostałości!

Jeśli pragniemy więc zagospodarować przestrzeń użytkową na poddaszu lub strychu musimy dokonać dezynfekcji pomieszczenia. Warto jednak pamiętać, że samodzielna próba usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, bez odpowiednich preparatów i przeszkolenia może być nieudana.

W trosce o dobro naszych Klientów z najwyższą starannością wykonujemy powierzone nam zadania i doskonale znamy się na naszej pracy.

Dezynfeusz pomoże Ci wyeliminować odchody nieproszonych gości i zadbać o bezpieczeństwo sanitarne Twojego domostwa. Odchody gołębi mogą być toksyczne, a ich zapach jest bardzo trudny do zneutralizowania. Dezynfekcja jest także jedynym sposobem na powtórne zagospodarowanie zapomnianej przestrzeni.

 

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.