SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak zdezynfekować piaskownicę?

Piaskownica to nie tylko ulubione miejsce zabaw naszych pociech, ale i też środowisko różnych bakterii. Dlatego tak ważne jest dbanie o jej kondycję i utrzymywanie jej w dobrym stanie. Piaskownica może okazać się bowiem nie tylko siedliskiem babek i zamków z piasku, a owadów, które upodobały sobie to miejsce do życia.

Trzeba zdać sobie sprawę, że piaskownicę najchętniej odwiedzają najmłodsi, których system odpornościowy dopiero się kształtuje. Ważne jest więc, by zabawa był bezpieczna i nie narażała korzystających z piaskowej atrakcji na atak drobnoustrojów.

Nie możemy również zapominać o zwierzętach – przede wszystkim psach i kotach, które nie zdając sobie sprawy ze szkodliwości czynu, niejednokrotnie załatwiają swe potrzeby w piaskownicach.

 

W trosce o Klientów firma Dezynfeusz zajmuje się kompleksową dezynfekcją piaskownicy. Nasi pracownicy dbają, by środowisko zabawy było przede wszystkim bezpieczne.

Zapewniamy, że nasze działania są skuteczne i trwałe, a nasi fachowcy doskonale znają się na swojej pracy i na środkach, które stosowane są do dezynfekcji.

Warto więc zastanowić się nad utrzymaniem czystości w piaskownicy, wyrzucenie pojedynczych śmieci nie zawsze okazuje się bowiem wystarczającym rozwiązaniem. Musimy także myśleć o tym, czego nie widzimy gołym okiem. I to właśnie z tymi niewidocznymi zagrożeniami rozprawi się Dezynfeusz!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!