SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak zdezynfekować piaskownicę?

Piaskownica to nie tylko ulubione miejsce zabaw naszych pociech, ale i też środowisko różnych bakterii. Dlatego tak ważne jest dbanie o jej kondycję i utrzymywanie jej w dobrym stanie. Piaskownica może okazać się bowiem nie tylko siedliskiem babek i zamków z piasku, a owadów, które upodobały sobie to miejsce do życia.

Trzeba zdać sobie sprawę, że piaskownicę najchętniej odwiedzają najmłodsi, których system odpornościowy dopiero się kształtuje. Ważne jest więc, by zabawa był bezpieczna i nie narażała korzystających z piaskowej atrakcji na atak drobnoustrojów.

Nie możemy również zapominać o zwierzętach – przede wszystkim psach i kotach, które nie zdając sobie sprawy ze szkodliwości czynu, niejednokrotnie załatwiają swe potrzeby w piaskownicach.

 

W trosce o Klientów firma Dezynfeusz zajmuje się kompleksową dezynfekcją piaskownicy. Nasi pracownicy dbają, by środowisko zabawy było przede wszystkim bezpieczne.

Zapewniamy, że nasze działania są skuteczne i trwałe, a nasi fachowcy doskonale znają się na swojej pracy i na środkach, które stosowane są do dezynfekcji.

Warto więc zastanowić się nad utrzymaniem czystości w piaskownicy, wyrzucenie pojedynczych śmieci nie zawsze okazuje się bowiem wystarczającym rozwiązaniem. Musimy także myśleć o tym, czego nie widzimy gołym okiem. I to właśnie z tymi niewidocznymi zagrożeniami rozprawi się Dezynfeusz!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.