SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak zwalczyć gołębie?

Gołębie to ptaki przez jednych uwielbiane, a przez innych znienawidzone. Nieodłącznie kojarzone są również z odchodami, które wszędzie pozostawiają. Niemile widziane są również na balkonach, które po wizycie paru gołębi wyglądają jak pole minowe. Dlaczego jednak nie powinniśmy bagatelizować ich pozostałości? Czy bywają niebezpieczne dla zdrowia?

Odchody gołębi są siedliskiem bakterii, które mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia. W gniazdach, które pozostawiają ptaki można odnaleźć także siedliska larw. Gołębie rozsiewają bowiem zarazki, które mogą doprowadzić nawet do zapalenia opon mózgowych i zainfekowania dróg oddechowych.

Niezwykle ważna jest więc dezynfekcja miejsc, w których bytują gołębie, a także próba pozbycia się ich, żeby ptaki nie chciały już wracać do naszych domostw.

Czy warto zawracać sobie głowę dezynfekcją pomieszczenia po bytowaniu gołębi? Oczywiście, że tak! Gołębie, z uwagi, że widujemy je każdego dnia nie wydają się być dla nas zagrożeniem. Nie zdajemy sobie jednak sprawy, jak niebezpieczne mogą być ich odchody, a to je przecież obserwujemy najczęściej.

Firma Dezynfeusz oferuje profesjonalne czyszczenie powierzchni zajmowanej przez ptaków, a także skuteczną walkę z samymi ptakami. Jeśli korzystamy z balkonu i widzimy dużą ilość pozostałości po gołębiach – powinniśmy rozważyć dezynfekcję. Nawet, jeśli wydaje nam się, że to tylko nieestetyczny dodatek do naszego balkonu, trzeba go usunąć!

W zakres naszych usług wchodzi dokładne zabezpieczenie i usunięcie wraz z wszystkimi insektami ptasich gniazd, a także wysprzątanie całej powierzchni bytowania ptaków. Po skończonym sprzątaniu następuje precyzyjna dezynfekcja całego miejsca.

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!