SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak zdezynfekować studnię?

Dlaczego dezynfekcja studni jest tak bardzo istotna? Bo podobnie jak inne urządzenia gospodarstwa domowego wymaga ona czyszczenia! Nie wyobrażamy sobie przecież, by np. nasza ubikacja, czy kuchnia nie była czyszczona przez rok.

Trzeba zdawać sobie również sprawę, że zdezynfekowana studnia zwiększa jakość wody pitnej. Zyskujemy więc podwójnie – dbamy o nasze zdrowie dzięki czystej wodzie i studni.

Studnie trzeba czyścić, bowiem po pewnym czasie na jej dnie osadza się warstwa mułu. Niejednokrotnie możemy też zaobserwować, że z biegiem czasu zmienia się także kolor jej ścian. Zamulenie studni i nalot na jej ścianach są siedliskiem bakterii, które mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie, a przede wszystkim pogarszać jakość wody.

Dezynfekcją studni mogą się zająć tylko fachowcy. Nasza firma doskonale wie, jak należy przeprowadzić dezynfekcję, w tym pozornie skomplikowanym miejscu.

Dezynfeusz dba, by Klienci mogli cieszyć się czystą wodą i wspaniałym zdrowiem, dzięki ofercie dezynfekcji studni. 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ale przede wszystkim do zadbania o swoje gospodarstwo domowe. Czysta studnia to bezpieczna i zdatna do picia woda. Ta czynność bywa bagatelizowana, jednak woda jest przecież najniezbędniejszym nam wszystkim pierwiastkiem do życia.

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!