SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak zdezynfekować lokal po powodzi?

Co zrobić gdy powódź przyczyniła się do zalania naszego gospodarstwo domowego? Istotne jest zabezpieczenie własnego zdrowia, by do strat materialnych nie dorzucać własnych, zdrowotnych. Kiedy nasze mieszkanie, dom zostało zalane – niezwłocznie powinniśmy pomyśleć o dezynfekcji.

Wody powodziowe w swym nurcie mają niewyobrażalną ilość zanieczyszczeń. Zdarza się, że woda podmywa obiekty sanitarne, więc i w jej składzie pełno fekaliów i groźnych dla życia bakterii.

Istotne jest więc usunięcie mułów i osadów, naniesionych wraz z wodą, by nie zagrażało nam skażenie groźnymi bakteriami, a w tym bakterią coli.

Mamy doświadczenie w przeprowadzaniu dezynfekcji w lokalach popowodziowych. Dzięki temu wiemy, że tylko ten krok pozwala na powtórne życie w mieszkaniu, które zostało dosięgnięte przez powódź.

Brak przeprowadzonej dezynfekcji zwiększa bowiem niebezpieczeństwo rozwinięcia się pleśni i groźnych grzybów, które w przyszłości mogą być niezwykle trudne do wyeliminowania.

Nasi specjaliści z Dezynfeusza zajmą się sprawnym przeprowadzeniem dezynfekcji lokum po powodzi. Zadbamy, by domostwo było zdatne i bezpieczne do mieszkania.

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!