SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak pozbyć się karaluchów?

Karaluch to owad, który z łatwością przystosowuje się do środowiska przekształconego przez człowieka. Najchętniej żyje w naszym bliskim sąsiedztwie. Możemy spotkać go w kuchniach, magazynach i wszędzie tam, gdzie może dobrać się do naszego jedzenia.

Karaluch oprócz budzenia swym wyglądem w nas wstrętu, może być również niebezpieczny. Jest nosicielem wielu zarazków i chorób m.in. czerwonki, duru brzusznego i żółtaczki. Zdarza się również, że szpitalne zakażenia spowodowane są kontaktem z tymi właśnie owadami.

Te nieatrakcyjne owady bardzo trudno wytępić. Są niezwykle wytrzymałe i odporne na niektóre trutki, a dzięki swoim pancerzom także na fizyczny nacisk.

 

 

Te odstraszające samym wyglądem zwierzęta trudno usunąć. Szybko się rozmnażają, wiedzą jak uciec przed ludzkimi pułapkami, a żyjąc w brudnych warunkach są wręcz wylęgarnią chorób.

Najlepszym sposobem i zazwyczaj jedynym skutecznym jest dezynsekcja. Nikt z nas nie chce mieć przecież kontaktu z paskudnymi owadami. Wykwalifikowani pracownicy firmy Dezynfeusz wiedzą jak najszybciej i raz na zawszę pozbyć się karaluchów.

Działanie na własną rękę może kosztować nas sporo pieniędzy, a sklepowe preparaty mogą być za słabe na walkę z karaluchami. Wiele środków owadobójczych może być również niebezpiecznych dla zdrowia domowników i zwierząt domowych. Potrzeba więc specjalistycznych środków, aby problemu pozbyć się raz i na zawsze!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!