SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak zwalczyć rozkruszki?

Rozkruszek to półmilimetrowe roztocze, którego naturalnym środowiskiem są mąka i susze. Żeruje na ziarnach zbóż, paszach, pieczywie, suszonych owocach i produktach pochodzenia zwierzęcego.

Rozkruszek jest jednym z najpopularniejszych szkodników magazynowych. Szczególnie nieprzyjemny może być dla pracowników pracujących w owych magazynach. Przy kontakcie ze skórą powoduje świąd i podrażnienie.

Pasożyt nie zagraża naszemu życiu, jednakże może przyczynić się do pogorszenia zdrowia. Włoski pokrywające jego ciało mogą spowodować alergiczne zapalenie spojówek, drażniąco działać na drogi oddechowe. Spożyty rozkruszek sprawi, że będziemy mieć problemy żołądkowe.

 

Warto więc zadbać o nasze produkty spożywcze i pozbyć się rozkruszka. Pomóc nam w tym mogą specjaliści od dezynsekcji – Dezynfeusz. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości fachu, doskonale wiedzą jaką metodą pozbyć się tego małego pasożyta.

Z uwagi na jego niewielkie rozmiary, samodzielne wyeliminowanie szkodnika jest praktycznie niemożliwe. Jedynie skuteczne gazowanie, które przeprowadzić może tylko firma zajmująca się dezynsekcją, może rozwiązać nasz problem z rozkruszkiem.

Nie dopuść do rozmnażania się tych szkodników, jeśli tylko podejrzewasz, że rozkruszek zadomowił się u Ciebie – skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci, jak i setkom naszych Klientów rozprawić się z nim!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!