SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak zwalczyć kreta?

Kret jest chyba najpopularniejszym i jednym z najbardziej nielubianych szkodników przez wszystkich posiadających ogród. Ten mały, owadożerny i niezbyt uroczy ssak bywa prawdziwą zmorą. Wszystko przez kopce, które tworzy, a także przez podziemne korytarze, które nie są jedynie pułapką na owady, ale i niszczycielami korzeni naszych roślin.

Nie widzi, doskonale słyszy i sieje spustoszenie. Walka z kretem przypominać może walkę z wiatrakami. Niezwykle ciężko zmusić go do opuszczenia naszego terytorium i zaprzestania usypywania szpecących nasz trawnik kopców.

Kret nie tylko niszczy korzenie naszych roślin, ale też zjada dżdżownice, które niejako odpowiadają za jakość gleby. Powoduje także gnicie roślin, które zostają zasypane przez kopce. Bezsprzecznie warto się go pozbyć!

 

Co powinniśmy więc zrobić, żeby kret zechciał wynieść się z naszych terenów zielonych? Skontaktować się z nami! Nie warto podejmować walki samemu, bowiem będzie ona niezwykle kosztowna i najprawdopodobniej nieudana. Wojna z kretem jest wyczerpująca i nie zawsze możliwa jedynie domowymi sposobami.

Dezynfeusz ma na swoim koncie setki wygranych walk z kretem. Jesteśmy niezwykle skuteczni, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak trudnym przeciwnikiem może być ten mały ssak. Nasze działania są jednak udane i dzięki nam nie będziesz się już martwić kopcami w ogrodzie!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!