SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak zdezynfekować piwnicę?

Piwnica jest szczególnym pomieszczeniem, bowiem wielokrotnie narażona jest na rozmaite zanieczyszczenia. Z uwagi na ograniczony dostęp światła, zazwyczaj boryka się z ciągłym problemem wilgotności, który często prowadzić może do powstawania pleśni i grzybów. Brak nasłonecznienia, które mogłoby wysuszyć podłoże pomieszczenia sprawia również, że niejednokrotnie miejsca te mają swe specyficzne, nie do końca przyjemne zapachy.

W wilgotnej piwnicy możemy natknąć się również na stworzenia, lubujące się w takich warunkach. Mogą to być np. ślimaki, gryzonie, a także niezauważalne dla naszego oka bakterie i pasożyty.

Dezynfekcja niezbędna jest, gdy nasza piwnica została zalana np. wskutek powodzi. Wówczas poziom zanieczyszczenia wzrasta diametralnie, a czyszczenie naszego schowka jest istotne dla zdrowia, by nie dopuścić np. do zarażenia się bakterią coli.

 

Dezynfekcja piwnicy jest szczególnie istotna, gdy służy nam jako spiżarnia. Firma Dezynfeusz zadba, by panujące w niej warunki były odpowiednie do przechowywania w niej jedzenia i przetworów. Dezynfekcja, którą przeprowadzamy bezpieczna jest dla późniejszego składowania w niej pokarmów.

Dbamy, by nasze usługi były na jak najwyższym poziomie, bowiem zdajemy sobie sprawę jak ważną dla zdrowia czynnością jest dezynfekcja zanieczyszczonych miejsc.

Po naszej skończonej pracy, na nowo będziesz mógł zagospodarować swoją piwnicę i bez obaw o narażenie zdrowia umieścić w niej przetwory i zapasy żywności.

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!