SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak zwalczyć mrówki faraona?

Mrówki faraona to jeden z najdokuczliwszych i najlliczniejszych gatunków. Ich siła tkwi właśnie w ilości. Mrówki te zakładają gniazda i kolonie, jednakże nie przeszkadza im bliskie sąsiedztwo innej kolonii. Zazwyczaj sąsiednie gniazdo i królowa się w nim znajdująca jest śmiertelnym wrogiem innego. U mrówek faraonek zdarza się jednak, że kolonie mogą funkcjonować razem, podobnie jak królowe.

W naszych domostwach najczęściej spotykanym gatunkiem owadów są właśnie mrówki faraona. Ich miejscem do życia są blokowiska i to w nich zakładają swoje gniazda. Mieszkanie w pobliżu ludzi jest niezwykle wygodne – mają zapewnioną ciepłą temperaturę i stały dostęp do pożywienia.

Nie powinniśmy także bagatelizować ich małych rozmiarów. Zauważywszy jedną mrówkę, możemy mieć pewność, że gdzieś w zakamarkach naszego domu znajduje się ich dużo więcej. Mrówki faraona są szczególnie nieprzyjemne, bowiem kąsają, a ich ugryzienie jest bardzo bolesne i może prowadzić do wystąpienia reakcji alergicznej.

 

 

Pojawiające się mrówki faraona w naszym mieszkaniu, zanieczyszczają je, powodują też pewne straty materialne – wygryzają dziury w tkaninach, a nawet w drewnie.

Ważne jest szybkie wyeliminowanie faraonek, ponieważ szybko się rozmnażają, a trzeba pamiętać, że kolonie mogą liczyć do kilku milionów osobników. Nie możemy dopuścić więc, żeby te małe owady opanowały całe nasze mieszkanie.

Niestety, bardzo trudno je wytępić. Przede wszystkim z uwagi na ich liczebność. Sprawnie odnajdują też idealne schronienie dla siebie, mogą to być długo nieotwierane przez nas pudełka, czy też zakamarki, do których rzadko zaglądamy. Może okazać się również, że pojawiające się u nas sztuki, dotarły z innego, opanowanego przez nie mieszkania.

Aby całkowicie i szybko pozbyć się problemu mrówek skontaktuj się z fachowcami. Firma Dezynfeusz przeprowadza dezynsekcję i eliminuje problem z mrówkami. To tak naprawdę jedyny sposób, na skuteczne wyproszenie niechcianych lokatorów.

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!