SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak pozbyć się szerszeni?

Szerszeń to największy gatunek z rodziny osowatych występujący w Europie. Najczęściej występuje w pobliżu terenów zasiedlonych przez ludzi. Szerszenie to drapieżniki, używają swojego żądła do walki z innymi owadami. W przeciwieństwie do pszczół potrafią kąsać wielokrotnie, nie zostawiając swojego żądła w ciele ofiary.

Mogą być szczególnie niebezpieczne dla ludzi uczulonych na ich jad. Co prawda niesprowokowany szerszeń, nie powinien zaatakować człowieka, jednakże nieświadomie można go rozzłościć. Wystarczą nasze silne perfumy, które mogą działać na niego drażniąco, albo jaskrawa odzież. Groźne dla naszego zdrowia jest również naruszenie ich terytorium, wówczas szerszenie atakują człowieka.

Ukąszenie jednego osobnika nie powinno być zagrożeniem dla nieuczulonej osoby. Trzeba jednak pamiętać, że jego jad powoduje duży obrzęk, a ukłucie jest niezwykle bolesne. 

Wielokrotne ukłucie szerszenia może być nawet śmiertelne. Nawet jeśli pojedynczy osobnik nie zagraża naszemu życiu, to już cała kolonia jest realnym niebezpieczeństwem. Zauważywszy szerszenia w żaden sposób nie powinniśmy go więc prowokować.

Jeśli zauważysz gniazdo szerszeni na swoim terytorium nie podejmuj się samodzielnej próby wyeliminowania go. Jest to niezwykle groźne i zagraża Twojemu życiu. Próba zniszczenia gniazda, będzie skutkowała atakiem owadów.

Pracownicy firmy Dezynfeusz zajmują się profesjonalną dezynsekcją. Dzięki odpowiednim środkom i przygotowaniu tylko taka próba wyeliminowania gniazda szerszeni jest bezpieczna. Nie ryzykuj utratą własnego zdrowia – skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!