SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak pozbyć się pająków?

Pająki to najbardziej znienawidzone stworzenia na Ziemi. Co prawda mają swoich zagorzałych fanów, jednakże większość z nas albo szczerze ich nienawidzi, albo panicznie się ich boi. Nie mają tutaj znaczenia rozmiary tego osobnika, każdy z nich jest przerażający i z całą pewnością niemile widziany w naszym domu.

Pająki teoretycznie nie zagrażają naszemu zdrowiu,  bo tak jak my, nie za bardzo chcą wchodzić z nami w żadne relacje. Mówi się, że to pająk jest bardziej przerażony widząc człowieka, jednakże to właśnie ludzie mają arachnofobię i wstręt do tych żyjątek.

Pająki mogą być nawet pożyteczne – zjadają martwe owady, które odpowiedzialne mogą być za rozprzestrzenianie chorób. Zdarza się również, że zjadają inne pająki, eliminując nam potencjalnego wroga.

 

Polskie pająki nie zagrażają naszemu życiu, nie oznacza to jednak, że nie są jadowite. Jednym z najsławniejszych jest kątnik domowy. Ukąszenie kątnika nie należy do najprzyjemniejszych. Mogą występować także powikłania zdrowotne w postaci zakażeń.

Trzeba jednak pamiętać, że żadnego z pająków nie powinniśmy dotykać. Ich ukąszenia mogą powodować bowiem obrzęki, a w skrajnych przypadkach wymagać hospitalizacji.

Pająków można się też pozbyć, korzystając z usług firmy Dezynfeusz. Pracownicy wyeliminują tego niemiłego lokatora i nie będziesz zmuszony do samodzielnej interwencji. O ile wyeliminowanie pojedynczego osobnika nie jest przeszkodą, to znajdując całą ich kolonię – warto powierzyć całą operację specjalistom.

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!