SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak usunąć gryzki psotniki?

Psotnik, gryzek, zakamarnik to nazwy owada, nie przekraczającego 6 milimetrów długości. Występuje w naturalnym środowisku, jednak w domu uważa się go za szkodnika. Uwielbia ciemne i wilgotne zakamarki naszych mieszkań, dlatego chętnie na swoje lokum wybiera łazienkę.

Owad ten nie zagraża bezpośrednio naszemu zdrowiu. Trzeba jednak pamiętać, że lubuje się w pokarmach pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. I tak możemy przyłapać go na myszkowaniu wśród mąki i cukru. Wówczas stają się groźne dla organizmu ludzkiego. Produkty zostają zainfekowane przez mikroorganizmy i pleśnie.

Gryzki możemy spotkać też w starych książkach. Mimo, że na co dzień jedzą glony, pyłki i martwą materię organiczną, to pojawiając się w mieszkaniu zmieniają swoje nawyki żywieniowe. Nic więc dziwnego, że przyłapany może zostać na zjadaniu kleju z tapet.

 

Zauważywszy jednego psotnika nie powinniśmy go bagatelizować. Ten owad szybko się rozmnaża i niechętnie opuszcza swoje miejsce bytowania. Istotny jest również fakt, że nie zawsze będziemy w stanie do niego dotrzeć. Mogą mieć swoje siedliska w miejscach niewidocznych dla naszych oczu.

Istotnym krokiem jest więc dezynsekcja. Nasza firma specjalizuje się w dezynsekcji i z pewnością poradzi sobie z psotnikiem. Wszystkie działania prowadzone są przez wykwalifikowanych pracowników Dezynfeusza. Lubimy swoją pracę, dlatego też wiemy, co robić, by pozbyć się niechcianych lokatorów naszych Klientów.

Jeśli zauważyłeś, że masz problem z psotnikami – nie wahaj się dłużej, im wcześniej zadzwonisz tym szybciej uporamy się z owadami!

 

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200