SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak usunąć grzyba ze ściany?

Skąd bierze się pleśń na ścianach naszych domostw? Wszystko jest sprawką wilgoci! To właśnie jej występowanie sprzyja rozwijaniu się mikroorganizmów. Atrakcyjne warunki klimatyczne, tj. umiarkowane temperatury także związane są z  obecnością grzybów i pleśni na ścianach budynków.

Czy mikroorganizmy mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia? Okazuje się, że pleśń na ścianie nie tylko osłabia warunki estetyczne naszego mieszkania, ale przede wszystkim zdrowotne! Toksyny wytwarzane przez grzyby i pleśnie mogą działać drażniąco na nasz układ oddechowy i osłabiać go.

Przy dłuższym przebywaniu w pomieszczeniach zaatakowanych przez pleśń i grzyby możemy być narażeni na zapalenie zatok, gardła, oskrzeli i płuc. Te mikroorganizmy są także silnymi alergenami, powodują więc silne reakcje alergiczne i dyskomfort związany z ich atakami/

Jak usunąć pleśń ze ściany? Jedyną, skuteczną metodą wyeliminowania tych mikroorganizmów jest osuszenie budynku. Tylko pozbycie się wilgoci pozwoli na walkę z grzybami i pleśnią. W przeciwnym wypadku, po usunięciu pleśni, a nie zadbaniu o kondycję budynku i jego odpowiednią suchość – będziemy narażeni na powstawanie kolejnych kolonii bakterii.

W usuwaniu pleśni, szczególnie istotne jest szybkie działania. Grzyb nie pojawia się od razu, swoją obecność poprzedza charakterystyczny zapach stęchlizny. Już wtedy powinniśmy skontaktować się z profesjonalistami, bowiem późniejsza walka może być bardzo wyczerpująca.

Pracownicy firmy Dezynfeusz skutecznie usuną wszystkie pleśnie i grzyby. Zadbają o profesjonalną dezynfekcję całego pomieszczenia, a przede wszystkim osuszą ściany budynku, by w przyszłości nie dopuścić do ponownego powstania mikroorganizmów.

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!