SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak usunąć szubaki?

Szubak jest chrząszczem zasiedlającym gniazda dzikich i domowych ptaków. To właśnie z gniazd ich potomstwo przedostaje się od pomieszczeń gospodarczych i staje się zmorą mieszkańców. Możemy spotkać je więc w magazynach i spiżarniach. Na ogół żywią się nektarem kwiatowym, jednak tak naprawdę są wszystkożerne.

To właśnie ich łakomstwo sprawia, że nasze przedmioty stają się ich ofiarami. Żerują bowiem na produktach spożywczych – głównie suchych i atakują tkaniny pochodzenia zwierzęcego. Ich pokarmem może stać się wełna, skóra i futra.

Szubaka najczęściej spotkać możemy w kurnikach. Jeśli zainfekują już paszę, jest ona niezdatna do spożycia.

Usuwanie organizmów szkodliwych może być dokonywane tylko przez firmy doskonale znające się na dezynsekcji. Firma Dezynfeusz wie, jakich środków należy użyć, by zatrzymać rozmnażanie i rozprzestrzenianie się tego chrząszcza. Pracownicy są doskonale przeszkoleni i potrafią dobrać odpowiednie środki chemiczne do przeprowadzenia dezynsekcji.

Jeśli masz problem z szubakiem, albo nie masz pewności, z którym ze szkodników masz do czynienia – skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci rozprawić się z niechcianymi lokatorami. Przeprowadzanie dezynsekcji na własną rękę może być niebezpieczne dla Ciebie, zainfekowanych produktów i dla otoczenia. Warto zaufać specjalistom.

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200